اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٤٥٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس؛

مُهرستان » مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: مشوق‌هایی برای صنعتگران مستقر در نواحی صنعتی انتقال‌یافته از جهاد کشاورزی به شرکت شهرک‌های صنعتی این استان که تاکنون با این شرکت قرارداد منعقد نکرده‌اند در نظر گرفته شده است. به گزارش مُهرستان؛ شاهپور قنبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صنعتگران و تولیدکنندگان انتقال‌یافته از جهاد کشاورزی به نواحی صنعتی…

مُهرستان » مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: مشوق‌هایی برای صنعتگران مستقر در نواحی صنعتی انتقال‌یافته از جهاد کشاورزی به شرکت شهرک‌های صنعتی این استان که تاکنون با این شرکت قرارداد منعقد نکرده‌اند در نظر گرفته شده است.

به گزارش مُهرستان؛ شاهپور قنبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صنعتگران و تولیدکنندگان انتقال‌یافته از جهاد کشاورزی به نواحی صنعتی که اقدام به ساخت‌وساز کرده اما تاکنون با شرکت شهرک‌های صنعتی فارس قرارداد منعقد نکرده‌اند در صورت عقد قرارداد حداکثر تا سقف ۸۰ درصد مشمول تخفیف خواهند شد.

وی ادامه داد: این تخفیف‌ها شامل اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌شود که پیش از انتقال نواحی صنعتی به شرکت شهرک‌ها اقدام به دریافت زمین و ساخت‌وساز کرده‌اند.

این مسؤول گفت: با توجه به اینکه تاکنون برخی از این صنعتگران و تولیدکنندگان نسبت به عقد قرارداد با شرکت شهرک‌ها اقدام نکرده‌اند، اعمال این تخفیف‌ها مشوق مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

قنبری افزود: اعمال این تخفیف‌ها شامل نواحی صنعتی شهید جاویدی سپیدان، شهید مصلحیان کازرون، کوثر جهرم، نیرایی لامرد، پشت سنگر و حسن لری، انجیره مرودشت، تیمارجان اقلید، ده‌فاضل نی‌ریز، حاجی‌آباد زرین‌دشت، تل بیضا سپیدان و جایدشت فیروزآباد خواهد شد.

وی تصریح کرد: چنانچه افرادی اراضی صنعتی را از جهاد کشاورزی دریافت کرده اما ساخت و سازی انجام نداده‌اند یا عملیات ساخت‌وساز آنها در حد پی‌کنی و دیوارکشی باشد نیز شامل ۵۰ درصد تخفیف در قیمت روز آن ناحیه صنعتی می‌شوند.

قنبری بابیان اینکه واحدهای صنعتی راکد، در صورت ساخت‌وساز مشمول این تخفیفات می‌شوند گفت: چنانچه این واحدها نسبت به فعال‌سازی اقدام کنند با ارائه مستنداتی مبنی بر فعالیت واحد خود، می‌توانند از تخفیف‌ها استفاده کنند.

این مقام مسؤول اضافه کرد: همچنین بر اساس این مصوبه شرکت شهرک‌های صنعتی می‌تواند نسبت به تبدیل قرارداد حق‌انتفاع یا استیجاری واحدهای صنعتی مستقر در نواحی صنعتی انتقالی از جهاد که قبل یا بعد از انتقال ناحیه صنعتی به شرکت شهرک‌های صنعتی موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری یا سند مالکیت یا هردو شده‌اند و در حال حاضر نیز فعال هستند نیز بر اساس نخستین قیمت مصوب آن ناحیه صنعتی، اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اضافه کرد: ارائه خدمات و حمایت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی به صنایعی تعلق می‌گیرد که نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت شهرک‌ها اقدام کرده‌اند.

وی بابیان اینکه متقاضیان مشمول این تخفیف‌ها برای بهره‌مندی مشوق‌ها به معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی مراجعه کنند اظهار داشت: مهلت اعطای این تخفیف‌ها تا پایان امسال خواهد بود.

منبع : فارسشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند