اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
برای اولین بار در منطقه

مُهرستان: برای اولین بار در شهرستان‌های مُهر و لامرد ، کارگاه آموزشی با موضوع امنیت ، مقابله با هکرها و سرقت اطلاعات شخصی برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ مهندس جمال‌الدین بهمنی ، مدیر سابق پشتیبانی و واحد رایانه مُهرستان ، در این خصوص گفت: با گسترش دنیای اینترنت و ارتباطات، داشتن اطلاعاتی…

مُهرستان: برای اولین بار در شهرستان‌های مُهر و لامرد ، کارگاه آموزشی با موضوع امنیت ، مقابله با هکرها و سرقت اطلاعات شخصی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ مهندس جمال‌الدین بهمنی ، مدیر سابق پشتیبانی و واحد رایانه مُهرستان ، در این خصوص گفت: با گسترش دنیای اینترنت و ارتباطات، داشتن اطلاعاتی از چگونگی کار با اینترنت و آشنایی با نحوه سرقت اطلاعات امری ضروری است  تا با استفاده از آن بتوانیم خود را در برابر چنین سرقت‌هایی ایمن کنیم.

وی افزود: امروزه اکثر کاربران فضای مجازی چندین حساب کاربری در نرم‌افزارهای پیام‌رسان و یا پروفایل‌های خود در سایت‌هایی نظیر فیس‌بوک ، کلوپ و یا حساب اینستاگرام دارند و یا حتی از طریق تلگرام تصاویر خصوصی خود را ارسال کرده‌اند و این موضوع اهمیت یادگیری فعالیت امن در فضای مجازی را دوچندان می‌کند.

مهندس جمال‌الدین بهمنی خاطرنشان کرد: هکرها در فضای مجازی حضور دارند و امنیت اطلاعات کاربران را تهدید می‌کنند ، اطلاعاتی که گاهی خود کاربر با عدم رعایت نکات امنیتی و عدم آشنایی کامل با نرم‌افزار مورداستفاده ، به‌سادگی تقدیم هکر می‌کند.

این کارشناس امنیت شبکه و اینترنت ، ادامه داد: به همین منظور کارگاه آموزش مجازی با موضوع آشنایی با مخاطرات فضای مجازی برگزار می‌شود ، علاقه‌مندان بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی خود و فقط بااتصال به اینترنت ، بدون حضور فیزیکی، می‌توانند به‌صورت آنلاین در این دوره کوتاه شرکت کنند.

شایان‌ذکر است ، علاقه‌مندان به این مبحث آموزشی می‌توانند   جهت ثبت‌نام در این دوره با شماره همراه  ۰۹۱۷۴۵۶۵۵۶۴   و یا آی‌دی تلگرام  @JamaluddinBahmani  تماس حاصل کنند.

ضمناً هزینه شرکت در این دوره ۲۰ هزار تومان بوده  و به‌صورت آنلاین از طریق لینک    https://zarinp.al/23597 قابل پرداخت است.

دوره مجازی ضد هک

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند