اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٥٤٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
با میزبانی اداره بهزیستی شهرستان لامرد؛

مُهرستان » دوره آموزشی تغذیه و بهداشت کودکان با حضور احمدی زاده معاونت فرمانداری و خانم کاظم زاده ریاست بهزیستی و کارشناسان حوزه معاونت امور اجتماعی و کارشناسان امور کودکان شهرستان های استان فارس به مدت دو روز (۱۵ و ۱۶ دی ماه ) در محل فرمانداری شهرستان لامرد برگزار گردید. به گزارش دریافتی مُهرستان از روابط…

مُهرستان » دوره آموزشی تغذیه و بهداشت کودکان با حضور احمدی زاده معاونت فرمانداری و خانم کاظم زاده ریاست بهزیستی و کارشناسان حوزه معاونت امور اجتماعی و کارشناسان امور کودکان شهرستان های استان فارس به مدت دو روز (۱۵ و ۱۶ دی ماه ) در محل فرمانداری شهرستان لامرد برگزار گردید.

به گزارش دریافتی مُهرستان از روابط عمومی اداره بهزیستی لامرد؛ در این مراسم خانم کاظم زاده ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگویی به حاضرین در جلسه عنوان کردند: نیازهای غذایی یک کودک بر اساس سن سایز و متابولیسم بدن، سلامت آنها و سایر عوامل عوض می شود.

کاظم زاده گفت: تغذیه صحیح و مناسب برای کودک وسیله ای است که سلامت و رشد او را تضمین می کند کودکی که تغذیه کافی و کامل نداشته باشد نه تنها سلامت جسمانی و ذهنی او به خطر می افتد بلکه سیستم ایمنی بدن او آسیل پذیر و ضعیف می شود.

وی در ادامه افزود: باید در نظر داشت که رشد فرایندی مستمر و غیرقابل برگشت است، از این رو والدین به ویژه مادر که نهایت تلاش او رسیدگی به وضعیت خوراک و سلامت جسمی کودک است باید به اهمیت رسیدن مواد اولیه و مغذب مورد نیاز برای رشد مناسب کوک واقف باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر کودکان در سال های نخست رشد خود دچار کمبود مواد غذایی و ضعف بنیه ی جسمانی شوند طبیعی است در نوجوانی و جوانی که به انرژی و تحرک بیشتری احتیاج دارند دچار نقص و ناراحتی خواهند شد، بنابراین هرگونه بی توجهی نسبت به عادات تغذیه ای کودک موجب کاهش توانمندی های جسمی و ذهنی او می شود.

در ادمه این جلسه آقای احمدی زاده معاونت محترم فرمانداری گفت: رسیدن به اهداف سازمان بستگی به توانایی کارکنان در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط تغییر دارد.

وی ادامه داد؛ اجرای آموزش انسانی سبب می شود تا افراد بتوانند فعالیتهایشان را ادامه داده و بر کارایی خود بیفزایند بنابراین آموزش و بهسازی برای بهبود سطوح شایستگی کارکنان و عملکرد سازمانی است…در ادامه این دوره آموزشی دو روزه کارشناسان و متخصصین در حوزه تغذیه و بهداشت کودک به ارائه مطالبی پرداختند.

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامرد

بهزیستی لامردشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند