اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٥٥٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : سیاسی
معاون سیاسی استاندار فارس؛

مُهرستان » معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، با اشاره به اینکه دعواهای سیاسی نباید در مسائل ملی و مباحث انقلاب دخالت داد گفت: ساحت انقلاب بری و به مراتب برتر و بالاتر از دعواهای سیاسی است. به گزارش مُهرستان؛ هادی پژوهش جهرمی، شنبه در جلسه کمیته های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این استان…

مُهرستان » معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، با اشاره به اینکه دعواهای سیاسی نباید در مسائل ملی و مباحث انقلاب دخالت داد گفت: ساحت انقلاب بری و به مراتب برتر و بالاتر از دعواهای سیاسی است.

به گزارش مُهرستان؛ هادی پژوهش جهرمی، شنبه در جلسه کمیته های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این استان در شیراز افزود: نباید خود را گرفتار دعواهای سیاسی و جناحی کنیم و تمام جریان های سیاسی هم بدانند که آنچه دارند از انقلاب است.
وی ادامه داد: امروز هستی هر جناح و هر تفکری در کشور به برکت انقلاب است و اگر انقلاب نبود این جناح نه آن جناح هم وجود نداشت.

او اظهار کرد: باید در صحبت ها، سخنرانی ها و برنامه ریزی ها مسائل جناحی و حزبی و دعواهای سیاسی را به مسائل فراجناحی انقلاب وارد کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در سطح ملی شاید بین ۲ قوه بحثی هم به وجود آید گرچه در اذهان عمومی تاثیرات منفی خود را دارد اما تمام اینها گذرا است چرا که کشور رهبر و متولی دارد اما همه ما موظفیم به شکلی برنامه ریزی کنیم که با این مسائل مواجه نشویم.

پژوهش جهرمی افزود: امروز بسیاری از جوانان ما مفاهیم و فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس را درک نکرده اند که در این بین شاید کوتاهی از ما نیز بوده باشد و یا اگر تلاشی هم کرده ایم متناسب با خواست آنها و مقتضیات زمان نتوانسته ایم آن فرهنگ را انتقال دهیم.

وی ادامه داد: دانشجویان و دانش آموزانی که انقلاب و دفاع را درک نکرده اند ممکن است در کتاب های درسی و تاریخ چیزی در مورد انقلاب مطالعه کنند آن هم به عنوان تکلیف برای گرفتن نمره و حضور در امتحان که همه ما وظیفه داریم در این زمینه کوشش بیشتری کنیم و این مفاهیم را در جامعه و در بین نسل های امروزی ترویج دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: دهه فجر فرصت مناسبی است برای تشدید و تبیین انقلاب و اینکه قبل از انقلاب چه بوده ایم.
او گفت: امروز تبلیغ سوء علیه انقلاب و نظام اسلامی در دستور کار جریان های معاند از طریق فضاهای مجازی و ماهواره قرار گرفته و اقدامات آنها تا حدودی نیز اثرگذار بوده است.

وی اظهار کرد: در بزرگداشت دهه مبارک فجر باید از کارهای کلیشه ای و تکراری بیرون بیاییم و طوری برنامه ریزی کنیم که مردم حضور خوبی داشته باشند و برنامه ها و فعالیت ها به ادارات، نهادها و سازمان ها و نصب چند پلاکارد منحصر نشود.
پژوهش افزود:ما باید فرهنگ انقلاب و فرهنگ ارزشی نظام اسلامی را منتقل کنیم چرا که اگر انتقال ندهیم بیگانگی و بی هویتی ایجاد می شود.

او اضافه کرد:دراین راه نباید با آسودگی خیال و غافل از اتفاقات پیرامون خود حرکت کنیم و باید مراقب و مواظب باشیم چرا که دشمن به طور دائم در حال کار کردن در حوزه های مختلف خصوصا حوزه های فرهنگی و ارزشی است و اتفاقا بسیار هم دقیق عمل می کند.

منبع : ایرناشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند