اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٤٦٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه
دکتر علوی؛

مُهرستان » نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مُهر مدعی است که حقوق شهرستان لامرد از محل عوارض ارزش‌ افزوده در سایر استان‌های کشور توزیع و هزینه می‌شود. به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان به نقل از ایسنا، سید محسن علوی در جمع خبرنگاران گفت: عوارض ارزش افزوده‌ای که به شهرستان مُهر پرداخت شده، حقوق مربوط…

مُهرستان » نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مُهر مدعی است که حقوق شهرستان لامرد از محل عوارض ارزش‌ افزوده در سایر استان‌های کشور توزیع و هزینه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان به نقل از ایسنا، سید محسن علوی در جمع خبرنگاران گفت: عوارض ارزش افزوده‌ای که به شهرستان مُهر پرداخت شده، حقوق مربوط به این شهرستان بوده است.

او گفت: نحوه هزینه کرد عوارض بر ارزش افزوده گاز طبیعی اینگونه بود که قبلا به صورت ملی توزیع می‌شد اما تلاش شد در تصویب قانون برنامه ششم توسعه آن را به صورت شهرستانی تغییر دهیم.

دبیر کمسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: ابتدا این طرح با مخالفت نمایندگان مجلس روبه رو شد و سپس طرح نحوه هزینه کرد عوارض بر ارزش افزوده گاز طبیعی به صورت استانی به تصویب رسید و از این پس به صورت استانی توزیع خواهد شد.

علوی افزود: استان فارس ۷ درصد از گاز طبیعی کشور را تامین می‌کند که این میزان تولید به گونه‌ای است تفاوتی در توزیع عوارض ارزش افزوده به صورت استانی یا شهرستانی ندارد.

او در خصوص پرداخت عوارض بر ارزش افزوده شهرستان‌های لامرد و مهر عنوان کرد: عوارض بر ارزش افزوده‌ای که تاکنون به شهرستان مهر پرداخت شده متعلق به همین شهرستان بوده و حقی از شهرستان لامرد به مُهر تعلق نگرفته است.

علوی تاکید کرد: پس از بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم که سهم عوارض بر ارزش افزوده شهرستان لامرد به واسطه یک تخلف مالیاتی در دیگر استان‌ها توزیع شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مُهر ابراز داشت: قطعا پیگیر بازگشت سهم عوارض بر ارزش افزوده و حقوقی که در پنج سال اخیر از لامرد گرفته شده است هستیم و این مسئله را اصلاح خواهیم کرد


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۱۵:۰۲
٠
٠

با سلام. فرمانداری محترم شهرستان مهر وآبفای شهرستان مهر لطفا یه فکری به حال آب آشامیدنی محله چاه بالو شهرک امام بنمایند شبکه توزیع نیاز جدی به تعویض دارد. مردم مشکل آب شرب دارند دهیاری محترم داره سنگ لبه های بلوار نیمه تمام رو رنگ آمیزی می کند واقعا این کار اولویت اول شهرک امام می باشد


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند