اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٤٥٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : فرهنگی
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در جمع فرهنگیان گله دار؛

مُهرستان » مدیرکل آموزش و پرورش فارس با تأکید بر اهمیت نقش تعلیم و تربیت گفت: امروزه محدودیت جوابگوی جامعه نیست بلکه باید جامعه به سمت مصونیت حرکت کند. به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان؛ حمیدرضا آذری، مدیرکل آموزش و پرورش فارس امروز، ۵ دی‌ماه در جمع فرهنگیان منطقه گله‌دار این استان با تأکید بر اینکه امروزه…

مُهرستان » مدیرکل آموزش و پرورش فارس با تأکید بر اهمیت نقش تعلیم و تربیت گفت: امروزه محدودیت جوابگوی جامعه نیست بلکه باید جامعه به سمت مصونیت حرکت کند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان؛ حمیدرضا آذری، مدیرکل آموزش و پرورش فارس امروز، ۵ دی‌ماه در جمع فرهنگیان منطقه گله‌دار این استان با تأکید بر اینکه امروزه محدودیت جوابگوی جامعه نیست بلکه باید جامعه به سمت مصونیت حرکت کند، گفت:‌ سرنوشت هر جامعه‌ای در گرو تعلیم و تربیت صحیح و درست است وهیچ نعمتی بالاتر از تعلیم و تربیت نیست.

وی با بیان اینکه هرکس تعلیم و تربیت درستی داشته باشد صاحب همه چیز در دنیا خواهد داشت، افزود: آموزش و پرورش بعد از خانواده بیشترین تأثیر را در جامعه دارد و محور توسعه در تمانی ابعاد جامعه است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه واکسیناسیون یک جامعه در برابر آسیب‌ها در دستان آموزش و پرورش است، گفت: باید کاری کنیم که افراد به سمت آسیب‌ها نروند و در این بین بیشترین نقش بر عهده معلم است.

آذری گفت: معلم باید دانش‌آموز را اقناع کند نه ساکت و در این بین معلمی که می‌خواهد اقناع کننده باشد باید هم سعه صدر و هم محبت و هم دارای بینش و دانش خوبی باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس همچنین با اشاره به مشکلات موجود گفت: نباید اجازه دهیم که مشکلات ما را منفعل کند بلکه باید با روش‌های مختلف و استفاده از ظرفیت نیروهای بومی خوش فکر به ایجاد انگیزه در بین معلمان و دانش‌آموزان پرداخت.

وی همچنین در جمع فرهنگیان منطقه علامرودشت نیز با تصریح اینکه همه باید به آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای داشته باشیم، به ظرفیت‌های مختلف دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: بر اساس پژوهش‌های مختلف این دستگاه حتی بیشترین سودآوری را می‌تواند برای دولت داشته باشد.

آذری با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش یعنی توجه به نسلی که قرار است آینده کشور را در دستانش بگیرد، مهم‌ترین سرمایه‌گذاری است، گفت: بر همین اساس اگر در آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری شود اولین جایی که سود آن را خواهد برد جامعه، دولت و نظام خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم به این نتایج دست پیدا کنیم باید به معلمان به عنوان محورهای اصلی این حرکت توجه کنیم، گفت:‌ باید به معلمان خصوصاً کسانی که در شهری به جز شهر خودشان خدمت می‌کنند، توجه ویژه‌ای شود.
وی با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت سرنوشت انسان‌ها را تغییر خواهد داد، گفت: اگر معلم با انگیزه شود با دلسوزی و محبت می‌توانند مسیر زندگی دانش‌آموزانشان را تغییر دهند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند