اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٤٩٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
امام جمعه مُهر در خطبه های نماز جمعه؛

مُهرستان » نماز وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن جمعه این هفته شهر مُهـر با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار و به امامت حجت‌الاسلام اصغر شاکری امام‌جمعه شهر مُهـر در مصلای نماز جمعه اقامه شد. به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان؛ حجت‌الاسلام شاکری امام‌جمعه شهر مُهر در ابتدای صحبت‌های خود پیشنهادی به نمایندگان مجلس داشت و بیان…

مُهرستان » نماز وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن جمعه این هفته شهر مُهـر با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار و به امامت حجت‌الاسلام اصغر شاکری امام‌جمعه شهر مُهـر در مصلای نماز جمعه اقامه شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان؛ حجت‌الاسلام شاکری امام‌جمعه شهر مُهر در ابتدای صحبت‌های خود پیشنهادی به نمایندگان مجلس داشت و بیان داشت: نمایندگان، سقف مهریه‌ها را مشخص کنند، یکی از دلایل طلاق در جامعه مهریه‌های بالا است و اگر سقف مهریه‌ها بالا نباشد مهریه‌ها وسوسه کننده نخواهد شد.

امام جمعه مُهر اظهار داشت: اخیراً نامه‌ای ضدانقلاب‌ها به رئیس‌جمهور آمریکا (ترامپ) نوشته‌اند و از وی خواسته اند که تحریم‌ها را علیه ایران افزایش دهند، آن‌ها افرادی هستند که مدعی حمایت از مردم ایران هستند.

حجت الاسلام شاکری افزود: این اوج استیصال یک گروه و گروهک است که نامه می‌نویسند و از رئیس جمهور آمریکا درخواست تحریم‌های بیشتر علیه ملت خود می‌شوند.

این مسئول ادامه داد: این‌گونه افراد نه اینکه تنها ضدانقلاب و ضد اسلام هستند بلکه ضد ایران و ضد ملت ایران هم هستند، شما دل‌هایتان به حال این ملت حتی اگر زره ای می‌سوخت به فکر می‌افتادید و تحریم‌های ظالمانه جان افراد بی‌گناه بسیاری را گرفته است، این افراد چه گناهی مرتکب شده‌اند که داروی آن‌ها را تحریم کرده‌اند.

امام جمعه مهر تصریح کرد: آن‌ها هواپیماهای فرسوده چندین ساله را تحریم می‌کنند، نامه می‌نویسند و درخواست تحریم و فشار های بیشتر علیه ایران اسلامی می شوند و می‌فرمایند که ما دلسوز ملت و مردم هستیم.

حجت الاسلام شاکری امام جمعه مهر در بخش پایانی صحبت های خود گفت: از مردم و سپاه این شهرستان که در حماسه ملی ۹ دی‌ماه ن شرکت و این مراسم را برگزار کردند تقدیر و تشکرمی کنم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند