اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٥٣٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس؛

مُهرستان » معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: بانک های عامل چهار هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۳۵۸ واحد تولیدی راکد، نیمه فعال و نیمه تمام استان پرداخت کرده اند. به گزارش مُهرستان؛ یدالله رحمانی در گفتگو با ایرنا، با اشاره به گفت و گوی یکشنبه شب رئیس جمهوری…

مُهرستان » معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: بانک های عامل چهار هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۳۵۸ واحد تولیدی راکد، نیمه فعال و نیمه تمام استان پرداخت کرده اند.

به گزارش مُهرستان؛ یدالله رحمانی در گفتگو با ایرنا، با اشاره به گفت و گوی یکشنبه شب رئیس جمهوری با مردم، افزود: دولت تدبیر و امید امسال در قالب طرح رونق تولید مبلغ ۱۶۰ هزار میلیارد ریال که بحث پرداخت این تسهیلات تقریبا از مرداد شروع شد از محل منابع سیستم بانکی برای حل مشکلات حدود هفت هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار واحد تولیدی و مجموعه طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور اختصاص داد که در کارگروه رفع موانع تولید فارس نیز به طور مستمر و در چارچوب برنامه های اقتصاد مقاومتی پیگیر اجرای این طرح هستیم.

وی ادامه داد: استان فارس از ابتدا تاکنون با درایت استاندار و همکاری خوب سیستم بانکی و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، سازمان جهاد کشاورزی استان و امور اقتصادی استانداری در اجرای این طرح پیشتاز بوده و این پیشتاری همچنان نیز ادامه دارد.
معاون استاندار فارس اظهار کرد: همچنین بر اساس گزارش های سیستم بانکی، حدود ۱۲ هزار میلیارد ریال نیز از طریق سیستم بانکی به شکل پرداخت مستقیم برای حل مشکل این واحدهای کوچک و متوسط پرداخت شده است.

رحمانی بیان کرد: در آخرین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مقرر شد که با توجه به اینکه تنها ۲ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال از مجموع ۱۲ هزار میلیارد ریال به شکل پرداخت مستقیم بانک ها در سامانه بهین یاب ثبت شده، بانک های عامل و اداره کل صنعت، معدن و تجارت به عنوان دبیرخانه کارگروه، پیگیری لازم برای رفع این مقایرت به عمل آید.
وی گفت: در ۱۱۳ جلسه قبلی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که به شکل هفتگی در مرکز استان و دیگر شهرستان ها تشکیل می شود مسائل و مشکلات ۷۴۴ واحد تولیدی و صنعتی بررسی و برای حل مشکلات آنها یک هزار و ۱۶۹ مصوبه تنظیم و ابلاغ گردید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس ادامه داد: بر اساس پیگیری های به عمل آمده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از مجموع ۷۴۴ واحد مذکور تاکنون مسائل و مشکلات ۳۷۳ واحد به طور کامل مرتفع شده و این واحدها هم اینک مشغول فعالیت هستند.
رحمانی اضافه کرد: مشکلات سایر واحدها نیز در دست پیگیری قرار دارد که امیدواریم به زودی تصمیمات اتخاذ شده در مورد ایجاد واحدها نیز به طور کامل عملیاتی و اجرایی شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند