اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٥٥٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : عمومی
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خبر داد؛

مُهرستان » مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: ۴ میلیارد ریال خسارت در اثر زلزله شهرستان خنج به حوزه ی راه وارد شده است. به گزارش دریافتی مُهرستان از اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ در پی زمین لرزه ی اخیر در شهرستان خنج مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان آخرین جزئیات از…

مُهرستان » مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: ۴ میلیارد ریال خسارت در اثر زلزله شهرستان خنج به حوزه ی راه وارد شده است.

به گزارش دریافتی مُهرستان از اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ در پی زمین لرزه ی اخیر در شهرستان خنج مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان آخرین جزئیات از عملکرد راهداران و خسارات وارد شده به حوزه ی راه را تشریح کرد:

باقری فرد اظهار داشت : پس از خشم امروز زمین در شهرستان خنج اکیپ های متعدد راهداری از این اداره کل همگام با سایر نهاد ها و سازمان ها در نخستین دقایق از این اتفاق در منطقه حضور پیدا کردند .

وی با بیان اینکه : به منظور امداد رسانی و در صورت نیاز تسریع در بازگشایی محورها ، پاکسازی محیط و انجام بخشی از کارهای عمرانی کاروانی متشکل از انواع دستگاه های سنگین و نیمه سنگین راهسازی و راهداری جهت آماده باش به منطقه اعزام شدند و دو دستگاه ماشین سنگین جهت حمل اقلام مورد نیاز مصرفی مردم در اختیار هلال احمر قرار گرفت .

باقری فرد در ادامه خاطرنشان کرد: پس از ارزیابی و بازدید های مدیریت راهداری و کارشناسان این اداره کل متاسفانه مشاهده شد یک پل ٨ متری در محور خنج – اسلام آباد مورد خسارت واقع شده و ترک هایی در روسازی و جسم راه ، طرفین پل و نیز پایه های پل صورت گرفته است .

وی با اشاره بر اینکه برآورد خسارت وارده از سوی کارشناسان ۴ میلیارد ریال تخمین زده شده ، افزود: نیاز است مرمت و مقاوم سازی در آن صورت پذیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان همچنین از احساس مسئولیت مهندس تکاور مدیرکل راه وشهرسازی فارس نیز که آمادگی خود را با اداره کل راه وشهرسازی لارستان و اعزام اکیپ راهداری به شهرستان خنج اعلام کرده بود، تقدیر و تشکر نمود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • انتقال مطالب طولانی از سایت های دیگر در بخش نظرات
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا
  • نظراتی که ارتباطی با مطلب مندرج ندارد و با هدف القای موضوعی خلاف واقع ارسال شوند