اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٤٧٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه
به دنبال سخنان هتاکانه رئیس جمهور آمریکا؛

مُهرستان » در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به منظور انزجار از استکبار جهانی، اساتید، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی دور هم جمع شده و بیعت خود را با امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمانهای شهدا تجدید کردند. به گزارش دریافتی از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد؛ در این…

مُهرستان » در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به منظور انزجار از استکبار جهانی، اساتید، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی دور هم جمع شده و بیعت خود را با امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمانهای شهدا تجدید کردند.

به گزارش دریافتی از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد؛ در این تجمع، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با سر دادن شعارهای ضد آمریکایی و صهیونیستی به حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداختند و مخالفت و انزجار خود را از یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا نشان دادند. در پایان مراسم بسیج دانشجویی دانشگاه بیانیه ای در جواب سخنان موهن ترامپ به شرح ذیل صادر نمود :

دانشگاه آزاد لامرد

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در واکنش به سخنان موهن ترامپ

بسم الله الرحمن الرحیم

اهانت های بی ‌شرمانه و اظهارات گستاخانه و غیر مسئولانه ی رئیس جمهور آمریکا علیه ملت شریف و فهیم ایران، برگ دیگری از سیاست های خشونت بار و خصمانه ی آن رژیم را در برابر ملت ایران ورق زد.از ایشان ممنونیم که چهره ی واقعی و عمق دشمنی خود با ملت ایران را نشان داد. هرچند که این “شیطان بزرگ” درگذر تاریخ، بارها و بارها دشمنی خود را به این نظام و کشور نشان داده است. همچنین تجربه ای شد تا نسل امروز ما باور کنند که به آمریکا نمی توان اعتماد کرد.

بیانات اخیر رئیس جمهور آمریکا در نزد ملت غیور ایران و همه ی آزادی خواهان جهان، نشانه ی آشکارِ از هم گسستگی اخلاقی و فرهنگیِ دولتی است که جنایتها و دخالت های نظامی و سیاسی آن در عرصه ی جهانی، امری مشهود و غیر قابل انکار است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قهرمان ملت ایران در تمام عرصه هاست. هرگونه سخن های نابجا و یا خطاهای راهبردی کنگره ی آمریکا علیه آن، موجب خشم و نفرت ملت ایران می‌شود؛ که نتیجه ی آن، واکنش متقابل و منسجم ملت ایران خواهد بود.تلاش گستاخانه رئیس جمهور آمریکا برای تغییر نام خلیج همیشه فارس، تلاش سیاستمدار شکست خورده ای است که سعی می کند از حربه ی غیر اخلاقی و بدعهدی برای ماندن در صحنه سیاست استفاده کند. خوشبختانه این عمل، باعث مشخص تر شدن سیاست های ضد انسانی و ضد اسلامی آمریکا می شود؛ نکته ای که بارها رهبر معظم انقلاب به بدعهدی آنان اشاره و تأکید فرموده اند.

آمریکا باید بداند که ملّت شریف ایران با بهره گیری از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب (مدظلّه العالی) و نیز به برکت خون شهیدان میهن اسلامی، با عزمی راسخ در برابر دولت زورگوی آمریکا و دیگر کشورهای همسوی با آن، در مسئله برجام و هرآنچه که مربوط به حقوق ملت ایران باشد، دفاع خواهد کرد و شجاعانه خواهد ایستاد و هرگز تسلیم نخواهد شد.


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۰۷:۵۷
٠
٠

کجاست دانشجوها.اینا که همه کارمندن


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا