اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٤٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس شورای شهرستان مُهر در جلسه شورای اداری؛

مُهرستان » شهرستان مُهر ظرفیت های زیادی برای حل مشکل اشتغال دارد و این امر شدنی و دست یافتنی دانست . به گزارش مُهرستان، رضا فرامرزنسب رئیس شورای شهرستان مُهر در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اهمیت شوراها و کارایی و ظرفیت آنها در حل امور مردم گفت: شورای اسلامی شهرستان با عزمی جدی…

رضا فرامرزنسب_رئیس شورای شهرستان مُهر

مُهرستان » شهرستان مُهر ظرفیت های زیادی برای حل مشکل اشتغال دارد و این امر شدنی و دست یافتنی دانست .

به گزارش مُهرستان، رضا فرامرزنسب رئیس شورای شهرستان مُهر در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اهمیت شوراها و کارایی و ظرفیت آنها در حل امور مردم گفت: شورای اسلامی شهرستان با عزمی جدی درکنار سایر مسولیین برای ارتقاء شهرستان تلاش خواهند نمود.

فرامرزنسب خواستار اتحاد و همدلی و هم فکری شورا های اسلامی و مسولیین شد تا با تعامل بهتر بتوانند کارهای مردم را به نحو احسن انجام دهند.

رئیس شورای شهرستان مُهر خواستار این شد که مسئولین و شوراهای شهر و روستا در کنار شهرداران و دهیاران محترم به طور ویژه به مشکل اشتغال توجه نمایند و آنرا حل نمایند.

وی افزود؛ شهرستان مُهر ظرفیت های زیادی برای حل مشکل اشتغال دارد و این امر شدنی و دست یافتنی دانست و بر ضرورت توجه به حفظ محیط زیست و توجه ویژه به حفظ آن تاکید کرد.

این عضو شورای شهر خوزی ضمن تاکید بر توجه به امور فرهنگی در کنار امور عمرانی، توجه به آسیب های اجتماعی را از ضروریات دانست .

فرامرزنسب خواهان همکاری و توجه بیشتر پالایشگاه گاز پارسیان مُهر در امور فرهنگی و آموزشی و ورزشی شهرستان …شد و اعلام کرد که باید رسیدگی بیشتری در این خصوص صورت گیرد .
وی با اشاره به اینکه آلایندگی پارس جنوبی در عسلویه و پارس شمالی در کنگان شهرستان مهر را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد و سالهاست که ضرر های زیادی به محیط زیست و مردم وارد می شود و صراحتا اعلام کرد که پیگیری این موضوع در اولویت کاری شورای اسلانی شهرستان مهر قرار دارد و کمیته ای برای بررسی و رسیدگی تشکیل شده است .شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا