اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٦٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
بخشدار وراوي؛

مُهرستان » در جلسه اي با حضور بخشدار وراوي، مدير جهاد كشاورزي بخش وراوي و جمعي از كارشناسان مديريت جهاد كشاورزي شهرستان مُهر در خصوص تشكيل و حمايت از صندوق توسعه بخش كشاورزي شهرستان مهر در محل بخشداري وراوي برگزار گرديد. به گزارش مُهرستان؛ در ابتدا قاسمي و صفري كارشناسان جهاد كشاورزي شهرستان مهر با…

مُهرستان » در جلسه اي با حضور بخشدار وراوي، مدير جهاد كشاورزي بخش وراوي و جمعي از كارشناسان مديريت جهاد كشاورزي شهرستان مُهر در خصوص تشكيل و حمايت از صندوق توسعه بخش كشاورزي شهرستان مهر در محل بخشداري وراوي برگزار گرديد.

به گزارش مُهرستان؛ در ابتدا قاسمي و صفري كارشناسان جهاد كشاورزي شهرستان مهر با بيان اهداف و رسالت صندوق توسعه بخش كشاورزي افزودند: راه اندازي اين صندوق كمك و مساعدت بلاواسطه اي كه توسط خود كشاورزان ايجاد و مديريت مي گردد و اگر بتوانيم در اين زمينه تلاش و كوشش نماييم و منابع مالي اين صندوق را تقويت كنيم در واقع به توسعه بخش كشاورزي شهرستان كمك كرده ايم.

سپس دهقان بخشدار وراوي افزود:سرمايه يكي از مؤلفه‌هاي اساسي توسعه پايدار در بخش كشاورزي است. و سهم سرمايه‌گذاري مناسب در بخش كشاورزي باعث خواهد شد زيرساخت‌ها و امور زيربنايي شامل شبكه‌هاي آبياري، مكانيزاسيون و صنايع تبديلي و تكميلي و … از وضعيت مطلوبي برخوردار شوند . لذا راه اندازي و حمايت از صندوق‌هاي توسعه بخش كشاورزي به عنوان تنها نهاد مالي-اعتباري غيردولتي با مشاركت توليدكنندگان و بهره‌برداران چشم‌انداز روشني را در به‌كارگيري ظرفيت‌هاي غيردولتي به منظور تأمين مالي و ارتقاي نرخ رشد سرمايه‌گذاري بخش کشاورزی بوجود خواهد اورد.

وي اضافه كرد: صندوق‌هاي غيردولتي به عنوان بستري مناسب براي ارائه امكانات و اعتبارات حمايتي و يارانه‌اي دولت در بخش كشاورزي شناخته شده اند و راه اندازي اين صندوق در شهرستان مي تواند بخش زيادي از دغدغه ها و نگراني كشاورزان مرتفع سازد.
بخشدار وراوي در پايان پرداخت سريع و اسان تسهيلات ، رفع نگراني كشاورزان از بابت ارائه وثيقه و تضمين هاي مالي،جلوگيري از تصدي گري دولتي، بالا رفتن قدرت چانه زني كشاورزان در مواجه با بانك ها و موسسات مالي،ايجاد وفاق و همدلي و بالارفتن اعتماد و اطمينان كشاورزان با يكديگر از مهمترين اثر بخشي تشكيل و راه اندازي صندوق توسعه بخش كشاورزي خواهد بود.

کشاورزی_وراویشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا