اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٧١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : عمومی
مدیر جهاد کشاورزی مُهر خبر داد؛

مُهرستان » مدیر جهاد کشاورزی مُهر گفت: سی و پنج هزار تن گوجه فرنگی بخش اسیر شهرستان مهر علاوه بر تاثیر در تنظیم بازار داخلی به کشورهای همجوار نیز صادر گردید. به گزارش مُهرستان؛ غلامحسین مظاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مُهر گفت: در سال زراعی جاری ۴۸۲ هکتار گوجه فرنگی فضای باز در بخش اسیر شهرستان…

مُهرستان » مدیر جهاد کشاورزی مُهر گفت: سی و پنج هزار تن گوجه فرنگی بخش اسیر شهرستان مهر علاوه بر تاثیر در تنظیم بازار داخلی به کشورهای همجوار نیز صادر گردید.
به گزارش مُهرستان؛ غلامحسین مظاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مُهر گفت: در سال زراعی جاری ۴۸۲ هکتار گوجه فرنگی فضای باز در بخش اسیر شهرستان مهر کشت گردید.

وی با اشاره به این مطلب افزود: عمده ارقام کشت شده گوجه فرنگی در این بخش شامل، اس جی ۱۲، کونتی، پامیلا، اولی و…می باشد که با توجه به عملکرد مناسب در هکتار و قیمت مناسب آن در سال زراعی جاری نقش مهمی در تنظیم بازار داخلی این محصول داشته است و محصول تولیدی به تمامی استان های کشور ارسال گردیده است.

مظاهری همچنین گفت: با توجه به کیفیت مناسب گوجه این بخش و زمان عرضه به بازار آن، محصول تولیدی این بخش به کشورهای افغانستان، عراق، و پاکستان نیز صادر می شود که نیاز است سرمایه گذاران در بخش کشاورزی به موضوع صادرات محصولات کشاورزی و همچنین تنوع بسته بندی این مخصولات نگاه تازه ای داشته باشند



شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا