اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٧٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
در نشست بررسی مسائل نیروهای پیمانکاری منطقه عملیاتی پارسیان مطرح شد؛

مُهرستان » به منظور بررسی مسائل و مشکلات نیروهای پیمانکاری منطقه عملیاتی پارسیان و ایجاد تعامل بیشتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد با منطقه عملياتي پارسيان یک نشست هم اندیشی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در این جلسه که با حضور قائدی فرد رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان…

مُهرستان » به منظور بررسی مسائل و مشکلات نیروهای پیمانکاری منطقه عملیاتی پارسیان و ایجاد تعامل بیشتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد با منطقه عملياتي پارسيان یک نشست هم اندیشی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در این جلسه که با حضور قائدی فرد رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد، موسوی ریاست منطقه عملیاتی پارسیان ، ریاست حراست شرکت زاگرس جنوبی، و تعدادی از روسای ادارات منطقه و نمایندگان پیمانکاران شاغل در منطقه برگزار گردید، مسائل و مشکلات نیروهای پیمانکاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد که پیمانکاران هرچه سریعتر نسبت به برطرف نمودن آنها اقدام نمایند.

رئيس اداره کار لامرد در ابتدا ضمن خوشامدگویی از همه حاضرین در این جلسه و تقدیر و تشکر از ریاست محترم منطقه عملیاتی پارسیان جهت هماهنگ کننده این نشست به موضوعات از قبیل تشکیل شورای اسلامی کار، اجراي طرح طبقه بندی مشاغل و توجه بيشتر به مسائل رفاهی کارگران پرداخت.

محمود قائدی فرد در این خصوص گفت؛ شرکت های پیمانکاری که در منطقه عملیاتی پارسیان مستقر و فعالیت دارند، باید ارتباط مستمری با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان داشته باشند.

وی خطاب به مدیران شركت هاي خدماتي اعلام کرد؛ تمامی شرکت ها ملزم به اجرا نمودن طرح طبقه بندی مشاغل و تشکیل شورای اسلامی کار می باشند تا در این مورد اعتراضاتی از طرف کارگران و مراجعه کارگران به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در خصوص پیگیری مطالبات خود نباشیم و تمامی این مسائل و مشکلات در خود شرکت رفع و شاهد اطمینان خاطر کارگران از حفظ حقوق خود باشند.

در ادامه موسوی ریاست منطقه عملیاتی پارسیان خواستار تعامل هرچه بیشتر این منطقه با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شد و با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با قانون کار در سطح منطقه و شناخت کارگران از حق و حقوق خود، ميزان رضايتمندي افزايش يابد و افزود؛ پیمانکاران ارتباط مستمر با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان داشته باشند و مسائل و مشکلات کارگران خود را با هماهنگی و همکاری اداره مذکور حل و فصل نمایند.

وی در ادامه گفت: منطقه عملیاتی پارسیان این آمادگی را دارد که با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر نوع سمینار و کارگاه آموزشی جهت کارگران و خانواده های آنها و عموم مردم در سطح شهر در محل مشخص برگزار نماید.

 ارشادي مدير حراست زاگرس جنوبي نیز خواستار اجراي دقيق قوانين و مقررات از طرف پيمانكاران گرديد كه شاهد نارضايتي كارگران نباشيم.

در ادامه هر کدام از مدیران شرکت ها مستقر در منطقه عملیاتی نقطه نظرات خود را بیان کرد.

اداره کار لامرد_منطقه عملیاتی پارسیان

اداره کار لامرد_منطقه عملیاتی پارسیانشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا