اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٧٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه این هفته شهر مُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. حجه الاسلام شاکری در شروع خطبه اول خدمت به والدین را دارای آثار و برکات فراوانی دانستند و افزودند البته مطابق با روایات خدمت به مادر اجر و…

امام جمعه مُهر
مُهرستان » نماز جمعه این هفته شهر مُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

حجه الاسلام شاکری در شروع خطبه اول خدمت به والدین را دارای آثار و برکات فراوانی دانستند و افزودند البته مطابق با روایات خدمت به مادر اجر و اثر بیشتری دارد.

وی در بخش دیگری با اشاره به شهادت دکتر مفتح و وحدت حوزه و دانشگاه گفتند : وحدت یکی از مهمترین معروفات در سطح جامعه و جهان اسلام می باشد و تفرقه و اختلاف هم یکی از بزرگترین منکرات در سطح جامعه می باشد.

وی افزود؛ چه میان اهل تشیع و تسنن، چه میان دانشگاه و حوزه و چه میان گروه‌های سیاسی… وحدت اگر حاکم باشد برکات فراوانی را برای جامعه به ارمغان می آورد.

این استاد سطح عالی حوزه گفت: در سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب شاهد حرکات حرمت شکن بودیم که نباید اتفاق مي افتاد وحريم بزرگان بايد محفوظ بماند.

شاکری با اشاره به سنت حسنه قرض الحسنه افزود؛ پیامبر اسلام صلی الله علیه واله یکی از عوامل زلزله را ربا معرفی کردند و برای ریشه‌کن کردن ربا باید سنت حسنه قرض الحسنه جایگزین شود.

وی در ادامه گفت: دو نوع قرض داریم یکی قرض السیئه و دیگری قرض الحسنه و امروز این سنت حسنه قرض الحسنه پر رنگ نیست.

شاکری در ادامه به نظام بانکی اشاره کرد و افزود؛ متاسفانه نظام بانکی ما مروج قرض السیئه و ربوی می باشد. وقتی نظام بانکی ما ربوی است؛ توقع دارید زلزله نیاید!!

امام جمعه مُهر در پایان از شورای محترم شهر مُهر خواست که در انتخاب شهردار تسریع کنند و معیارهای تقوی و شجاعت و کارآمدي و امانتداری در انتخاب شهردار جدید به کار بگیرند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا