سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٨٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : عمومی
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی؛

مُهرستان » رئیس اداره پیش بینی هواشناسی فارس گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته و با فعالیت سامانه بارشی کنونی، شهرستان لامرد در جنوب فارس با ۳۲٫۱میلی متر بیشترین میزان بارندگی را در استان به خود اختصاص داد. فرید اسماعیل زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با فعالیت این سازمانه بارشی ،شهرستان های…

بارش باران

مُهرستان » رئیس اداره پیش بینی هواشناسی فارس گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته و با فعالیت سامانه بارشی کنونی، شهرستان لامرد در جنوب فارس با ۳۲٫۱میلی متر بیشترین میزان بارندگی را در استان به خود اختصاص داد.

فرید اسماعیل زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با فعالیت این سازمانه بارشی ،شهرستان های زرین دشت ۱۵٫۰میلی متر و داراب با ۱۲٫۸میلی متر نیز در رتبه های بعدی بیشترین میزان بارش قرار دارند.
وی گفت: شهرستان استهبان با ۲ دهم میلی متر ،کازرون و نی ریز با ۷ دهم میلی متر به ترتیب شاهد کمترین میزان نزولات جوی بوده اند .
رئیس اداره پیش بین هواشناسی فارس ادامه داد: همچنین در روستای خسروشیرین آباده ۷ دهم سانتی متر،گردنه کولی کش ۲ دهم و کلوان در شمال فارس ۲دهم برف بر زمین نشست.
وی بیان کرد: بیشترین میزان بارندگی در سال زراعی تاکنون متعلق به شهرستان کازرون با ۹۷٫۹میلی متر و کمترین میزان بارش نیز مربوط به ایزدخواست آباده با نیم میلی متر بوده است.
اسماعیل زاده گفت: سامانه بارشی کنونی یکشنبه (بیست و ششم آذر )در مناطق جنوبی استان فعال خواهد بود که در برخی از مناطق مه غلیظ صبحگاهی و کاهش نسبی دما را در پی خواهد داشت.

برچسب ها : باران،لامرد،هواشناسی


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا