اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٨٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان: محصول کنجد تولیدی در شهرستان مهر علاوه بر تولید فراورده های کنجد در کارگاه های داخل شهرستان، به شهرستان های همجوار، و استان های یزد، قم و تبریز فرستاده می شود. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مُهر ؛ محمد محمودی  رئیس اداره تولیدات گیاهی مدیریت جهاد…

مُهرستان: محصول کنجد تولیدی در شهرستان مهر علاوه بر تولید فراورده های کنجد در کارگاه های داخل شهرستان، به شهرستان های همجوار، و استان های یزد، قم و تبریز فرستاده می شود.
به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مُهر ؛ محمد محمودی  رئیس اداره تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی  گفت: در سال زراعی جاری ۶۵۰ تن دانه کنجد از مزارع شهرستان مهر برداشت گردید.

محمودی با بیان این مطلب گفت: این میزان کنجد از سطح ۶۵۰ هکتار از مزارع شهرستان برداشت گردیده است و با توجه به اینکه از محصولات کم آب بر می باشد کشت آن به کشاورزان توصیه می گردد.
رییس اداره تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی مهر افزود: محصول کنجد به سبب استفاده بسیار اندک سموم و کودهای شیمیایی در آن و گاها عدم استفاده، یکی از سالم ترین محصولات کشاورزی است که در تولید ارده، روغن کنجد، حلوا ارده و… به کار برده می شود.
محمودی در پایان ابراز داشت: محصول کنجد تولیدی در شهرستان مهر علاوه بر تولید فراورده های کنجد در کارگاه های داخل شهرستان، به شهرستان های همجوار، و استان های یزد، قم و تبریز فرستاده میشود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا