اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٩٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در مراسم هفته پژوهش:

مُهرستان » رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد گفت: انجام پژوهش‌های کاربردی در راستای حل مسائل کشور را از سوی دانشگاه انتظار داریم. به گزارش مُهرستان؛ سید احمد هاشمی در مراسم هفته پژوهش در جمع استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، شهردار و مسئولان اجرایی شهرستان لامرد بیان کرد: «پژوهش به معنی مشخص کردن مشکلات جامعه، تحقیق علمی برای…

مُهرستان » رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد گفت: انجام پژوهش‌های کاربردی در راستای حل مسائل کشور را از سوی دانشگاه انتظار داریم.

به گزارش مُهرستان؛ سید احمد هاشمی در مراسم هفته پژوهش در جمع استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، شهردار و مسئولان اجرایی شهرستان لامرد بیان کرد: «پژوهش به معنی مشخص کردن مشکلات جامعه، تحقیق علمی برای ارائه راه حل منطقی و کاربردی در راستای حل بنیادین آنها است و این انتظاری است که از دانشگاه وجود دارد.»

وی تاکید کرد: «باید به سمتی حرکت کنیم که نگاه پژوهش محور در راس همه فعالیت های سازمان ها بویژه دانشگاه ­ها و مراکز آموزش عالی قرار گیرد.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با اشاره به انعقاد تفاهم نامه اخیر این واحد دانشگاهی با شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب درباره آموزش های کوتاه مدت تخصصی و کاربردی، از پیگیری و تصویب پنج رشته جدید مرتبط با آلومینیوم خبر داد.

هفته پژوهش_لامرد

وی اهم برنامه های دانشگاه در سال جدید را تاکید بر مسائل فرهنگی و افزایش درآمدهای غیر شهریه ای از طریق تولید و تجاری سازی علم و به دست گیری آموزش های کوتاه مدت کاربردی و تخصصی در شهرستان لامرد و منطقه عسلویه دانست.

این مسئول با محکوم کردن اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در انتقال پایتخت رژیم کودک کش اسرائیل به بیت المقدس، این اقدامات را زمینه ساز تحقق فرمایش های مقام معظم رهبری درباره آزادی قدس و نابودی اسرائیل دانست و از استادان و پژوهشگران درخواست کرد درباره آگاهی دادن به دانشجویان موضع فعال­تری داشته باشند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد هم رونمایی از مجله علمی- پژوهشی «تجربیات آموزشی»، رونمایی از سامانه اصالت سنج پایان نامه ­ها، چاپ کتاب در انتشارات جان وایلی از سوی حسین ریاض الشمس یکی از اعضای هیات علمی واحد، چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی-پژوهشی، مجلات ISI و ISC، برگزاری کنفرانس های ملی و بین المللی و انجام طرح های پژوهشی کاربردی برون دانشگاهی را از جمله فعالیت های پژوهشی دانشگاه در یک سال اخیر دانست.

دکتر مختار رنجبر از برگزاری دو همایش ملی مدیریت و حسابداری با رویکرد اقتصاد مقاومتی در اسفند ۱۳۹۶ و تحول در برنامه درسی، اردیبهشت ۱۳۹۷ خبر داد.

وی انعقاد تفاهم نامه همکاری واحد لامرد با شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب را باعث بهبود و تقویت روز افزون ارتباط دانشگاه با صنعت در راستای تجاری سازی علم و دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی که از اولویتهای اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، دانست.

در پایان مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در حوزه استادان، کارمندان و دانشجویان و کارکنان حوزه پژوهش تجلیل و از نمایشگاه اختراعات، توانمندی ها و دستاوردهای پژوهشی واحد لامرد بازدید شد.

هفته پژوهش_لامردشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا