اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
مسئولان پاسخگو باشند؛

مُهرستان » سکینه الماسی روز جمعه در نشست با خبرنگاران گفت: استان بوشهر تنها استانی است که دارای این مصوبه است و با وجود اعتراض برخی استانها و تلاش آنها برای حذف آن، با تلاشهای انجام شده این مصوبه برای بوشهر حفظ شد. به گزارش مُهرستان؛ وی اضافه کرد: در گذشته نیروی بومی عسلویه تا شعاع…

حوزه نفوذ پارس جنوبی

مُهرستان » سکینه الماسی روز جمعه در نشست با خبرنگاران گفت: استان بوشهر تنها استانی است که دارای این مصوبه است و با وجود اعتراض برخی استانها و تلاش آنها برای حذف آن، با تلاشهای انجام شده این مصوبه برای بوشهر حفظ شد.

به گزارش مُهرستان؛ وی اضافه کرد: در گذشته نیروی بومی عسلویه تا شعاع ۱۵۰ کیلومتری تعریف شده بود که شامل استانهای همجوار نیز می شد که با تلاشهای انجام شده استانهای همجوار از این مصوبه خارج شدند.

الماسی اظهار کرد: در زمان حاضر مصوبه ۵۰ درصد اشتغال نیروهای بومی در تاسیسات نفت گاز تنها شامل استان بوشهر است و براساس محل سکونت افراد اولویت بندی می شوند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: براین اساس کسانی که در جنوب استان و در مجاورت تاسیسات نفت وگاز زندگی می کنند از اولویت اشتغال در این تاسیسات برخوردار هستند.
وی بیان کرد: با تلاشهای انجام شده علاوه برحفظ مصوبه ۵۰ درصد ماده ۴۷ قانون برنامه ششم توسعه درباره اولویت انجام کارها با پیمانکاران داخلی نیز به تصویب رسید.

این در حالی است که؛ بر اساس تعریف حوزه نفوذ پارس جنوبی و تصویب آن تحت عنوان “طرح آمایش نواحی تاثیر پذیر از حوزه گازی پارس جنوبی”در سال ۱۳۸۴ مقرر گردید مراکز جمعیتی پیرامونی تاسیسات صنعتی، در این تعریف قرار گرفته و در یک سیکل خدمت دهی هماهنگ به پشتیبانی هم بپردازند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا