اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٧٩٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
مدیر جهاد کشاورزی مُهر خبر داد؛

مُهرستان » در جلسه اي با حضور دهقان بخشدار وراوي ، اعضاي شوراي اسلامي شهر وراوي و مهندس مظاهري مدير جهاد كشاورزي شهرستان مهر مسائل و موضوعات مربوط به حوزه جهاد كشاورزي بخش وراوي بررسي شد. به گزارش مُهرستان به نقل از وراوی نیوز؛ در اين ديدار بخشدار وراوي با اشاره به ساختمان نيمه تمام جهاد…

مُهرستان » در جلسه اي با حضور دهقان بخشدار وراوي ، اعضاي شوراي اسلامي شهر وراوي و مهندس مظاهري مدير جهاد كشاورزي شهرستان مهر مسائل و موضوعات مربوط به حوزه جهاد كشاورزي بخش وراوي بررسي شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از وراوی نیوز؛ در اين ديدار بخشدار وراوي با اشاره به ساختمان نيمه تمام جهاد كشاورزي بخش وراوي گفت : جهاد كشاورزي وراوي كه داراي قدمت ديرينه در منطقه ي مهر و لامرد بوده و در گذشته به نام جهاد سازندگي ميشناختند امروز در ساختمان قديمي و فرسوده به امر خدمات رساني مشغول است كه اميدواريم با نگاه متفاوت مدير جهادكشاورزي شهرستان ، امسال از محل اعتبارات تخصيص داده شده ساختمان نيمه تمام جهادكشاورزي بخش وراوي تكميل و افتتاح گردد.

در ادامه راستي رئيس شوراي اسلامي شهر وراوي افزود: وجود ظرفيت هاي مناسب در شهر وراوي جهت ايجاد فضاي سبز بويژه كاشت نخيلات از مواردي است كه مد نظر شورا و شهرداري بوده است و چنانچه در اين زمينه جهادكشاورزي بتواند با شهرداري همكاري كند ما نيز تلاش خواهيم كرد اجراي اين طرح در دستور كار قرار گيرد.
سپس مهندس مظاهري مدير جهاد كشاورزي شهرستان مهر با اشاره به موضوعات مطرح شده گفت : تكميل و افتتاح ساختمان جهاد كشاورزي بخش وراوي از برنامه هاي در دست اجراي جهاد كشاورزي است و سعي داريم در دهه فجر امسال ساختمان اين مركز تكميل و افتتاح گردد.

مدير جهاد كشاورزي شهرستان مهر همچنين افزود: خريد و توزيع نهال هاي مرغوب نخيلات با قيمت مناسب از جمله اقدامات جهاد كشاورزي در زمينه توسعه باغات و نخيلات شهرستان بوده است و در اين زمينه جهاد كشاورزي امادگي كامل خود جهت خريد و تحويل نخيلات به كشاورزان و همچنين شهرداريها و دهياري ها شهرستان اعلام مي دارد.
مظاهري در پايان با اعلام اين خبر گفت : تسهيلات بسيار خوبي از طرف دولت در بخش كشاورزي در نظر گرفته شده است كه متقاضيان مي توانند با مراجعه به اين مركز به بانك هاي عامل جهت دريافت تسهيلات معرفي گردند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا