اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٠٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین؛

مُهرستان » باحضور اسدالهی فرماندار لامرد، حجت الاسلام طاهری امام جمعه چاهورز، خاتمی رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در لامرد، ابراهیمی بخشدار چاهورز و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان لامرد، اعضای شورای های اسلامی، دهیاران و معتمدین محل مشکلات بخش چاه ورز در مصلای نماز جمعه بررسی شد. به گزارش مُهرستان به نقل…

مُهرستان » باحضور اسدالهی فرماندار لامرد، حجت الاسلام طاهری امام جمعه چاهورز، خاتمی رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در لامرد، ابراهیمی بخشدار چاهورز و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان لامرد، اعضای شورای های اسلامی، دهیاران و معتمدین محل مشکلات بخش چاه ورز در مصلای نماز جمعه بررسی شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از پایگاه محلی شیخ عامر؛ در این جلسه عبدالرضا ابراهیمی بخشدار اظهار داشت : چاه ورز از عقب افتاده ترین بخش شهرستان بوده که از داشتن حد اقل راه مواصلاتی هم محروم است .
وی در ادامه افزود: با حضور فرماندار سابق و نماینده مردم در مجلس قول مساعد داده شد که در صورت تعریض پلها توسط دهیاری ها زیر سازی و آسفالت جاده توسط اداره راه و شهرسازی انجام پذیرد که دهیاران از هزینه روستای خویش گذشتند و در محور اصلی راه هزینه کردند و با مشارکت خویش تعداد ۳۳ دهانه پل تعریض و به اتمام رساندند . و تعداد ۷ دهانه پل بزرگ وجود دارد که از توان مالی دهیاران خارج بوده که منتظر تعریض آن توسط اداره راه و شهر سازی هستند .

ابراهیمی تصریح کرد : در حال حاضر بلوار مرکزی بخش , جابجایی تیرهای برق، عدم آنتن دهی تلفن همراه , آب روستایی مجموعه بخش چاه ورز و دهستان شیخ عامر , شبانه روزی شدن درمانگاه از دیگر مشکلاتی است که در حال حاضر گریبان گیر مردم شده است .

سپس حجت الاسلام طاهری امام جمعه بخش چاه ورز یکی ار مشکلات عمده بخش را بلوار مرکزی دانست که مدتهاست تخریب شده و تعطیلی آن و نبود جاده جایگزین عبور و مرور مردم را مختل کرده است .
وی در ادامه افزود : چاه ورز محور مواصلاتی و نقطه اتصال دو شهرستان لامرد به لارستان بوده که پر تردد بودن آن امکان حوادث جاده ای را مضاعف می کند.
امام جمعه چاه ورز خاطر نشان کرد : واقع شدن مرکز تجاری و خرید و فروش کالای ایرانی در طرفین بلوار و گرد وخاک زیاد بازار تجار را کساد کرده که امام جمعه به عنوان زبان گویای مردم خود را موظف می داند که مشکلات را به گوش مسئولین برساند هر چند که معتقد است که کارهای بسیار خوبی صورت گرفته که جای قدر دانی دارد ولی در مقابل عظمت محرومیت به چشم نمی آید.

حجت الاسلام طاهری در پایان از اختلاط دختران و پسران کلاس پنجم و ششم ابراز نارضایتی و توصیه کرد که این معضل باید به صورت اساسی برطرف شود .

در ادامه مجید فاطمی رئیس شورای بخش چاه ورز مشکلات تمام روستای بخش از جمله راه و مسکن , آب , زمین چمن , سالن ورزشی , طرح بهسازی , بهداشت ودرمان , احداث مدارس به صورت تفکیک تشریح و خواستارم برطرف شدن آن شد .

سپس عبدالرضا خاتمی رئیس دفتر نماینده مردم شهرستانهای لامرد ومهر اظهارداشت : آنچه که بیان شد چیزی جز حقیقت نبود و دولتمردان هم دغدغه دارند که این مشکلات مردم رفع شود اما باید به این باور هم رسید که منابع و در آمد دولت هم محدود است و مشکلات در حد مقدورات می توان حل کرد نه در حد انتظارات .
وی در ادامه از تخصیص اعتبار حدود ۱۲ میلیارد تومان بخش چاه ورز از اعتبار ۱۶۷ میلیاردی مصوب شهرستان خبر داد .

در پایان مهندس اسدالهی فرماندار شهرستان لامرد بیان داشت : مردم خوب و نجیب بخش چاه ورز همیشه همراه نظام بوده و امرور هم صبورانه مشکلات تحمل می کنند .
وی تصریح کرد : اگر اعتبارات دولتی هم نباشد می شود بین مردم رفت و حرفشان را شنید و درد دلشان را گوش داد و مرحمی بر زخمشان شد .
مهندس اسدالهی خواسته های بیان شده را به دو بخش تقسیم کرد و اظهار داشت : آن دسته از مشکلاتی که قابلیت حل شدن در شهرستان دارد قطعا در مرکز شهرستان دنبال و از طریق ادارات ذیربط مرتفع خواهد شد وآن دسته از مشکلاتی که گسترده تر بوده و مستلزم پیگیری خارج از شهرستان دارد به کمک نماینده مردم دنبال و نسبت به حل آن اقدام خواهد گردید.
وی خاطر نشان کرد : بخش تازه تاسیس چاه ورز نیاز به توجه بیشتر دارد ولی زمانی فرماندار جدید آمد که اعتبارات توزیع شده و قطعا در سال آتی این بخش نو پا در اولویت قرار خواهد گرفت .
فرماندار شهرستان لامرد در پایان توصیه کرد : اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران ارتباط خویش را با بخشداری و ادارات شهرستان بیشتر کرده و در انجام امورات مشارکت نمایند و به صورت مجدانه پیگیر رفع مشکلات مردم باشند.

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامرد

چاهورز_لامردشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا