اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٢٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس

مُهرستان » استاندار فارس با تاکید بر آمادگی دستگاه ها برای استقبال و ارائه خدمات به سرمایه گذار گفت: اگر امروز یک سرمایه گذار وارد استان شد و تقاضای خود را مطرح کرد، شرایط نباید به گونه ای باشد که ما تازه بخواهیم به دنبال مکان و زمین برای سرمایه گذاری او بگردیم. به گزارش مُهرستان…

تبادار_استاندار فارس

مُهرستان » استاندار فارس با تاکید بر آمادگی دستگاه ها برای استقبال و ارائه خدمات به سرمایه گذار گفت: اگر امروز یک سرمایه گذار وارد استان شد و تقاضای خود را مطرح کرد، شرایط نباید به گونه ای باشد که ما تازه بخواهیم به دنبال مکان و زمین برای سرمایه گذاری او بگردیم.

به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ اسماعیل تبادار در هجدهمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان در شیراز افزود: باید ازهم اکنون به فکر شناسایی زمین هایی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف باشیم و با نگهداری و فریز کردن آنها، آماده باشیم که هر زمان سرمایه گذار تقاضای خود را ارائه کرد چندین مکان را بتوانیم به او معرفی کنیم.

استاندار فارس با اشاره به آمادگی مجموعه مدیریت استان برای حمایت از بخش خصوصی گفت:امروز بخش خصوصی می تواند در کنار دولت در عرصه اشتغال و کارآفرینی ایفای نقش کند و به همین دلیل می کوشیم که مسائل و مشکلات پیش روی این بخش را در حد امکان رفع کنیم.
تبادار افزود: انتظار ما از بخش خصوصی نیز این است که در این مسیر هرآنچه را که در اختیار دارند به میدان بیاورند.

وی ضمن تاکید بر لزوم نهایی شدن نظام برنامه ریزی در استان فارس گفت:اگر به دنبال ایجاد اشتغال، کارآفرینی، رونق تولید و رفاه عمومی هستیم باید بدانیم که این مسائل که از دغدغه های اصلی تمام ارکان نظام است بدون نگاه عالمانه و کارشناسی محقق نخواهد شد.
تبادار بیان کرد:‌باید ظرفیت های موجود و همچنین کاستی ها را به خوبی بشناسیم تا بتوانیم بر اساس آنها تصمیم گیری کنیم.
وی ادامه داد: لازم است که ساز و کار هر آنچه در برنامه ششم توسعه برای ما تعریف شده را مشخص کنیم و نسبت به برنامه، نگاهی جامع و تکلیفی داشته باشیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا