اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٢٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
خطیب نماز جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه این هفته شهرمُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه؛ امام جمعه مُهر در خطبه اول، پس از حقوق والدین به حقوق کهنسالان اشاره داشت و افزود: بركت…

مُهرستان » نماز جمعه این هفته شهرمُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.
به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه؛ امام جمعه مُهر در خطبه اول، پس از حقوق والدین به حقوق کهنسالان اشاره داشت و افزود: بركت همراه كهنسالان است و تجلیل و احترام یکی از حقوق کهنسالان است.

حجت الاسلام شاکري در خطبه دوم این فریضه عبادی – سیاسی؛ ارتحال سالک حقیقت و فضیلت حضرت آیت الله حائری شیرازی را تسلیت گفت و اضافه کرد؛ ایشان شخصیتی نافذ و خود ساخته بودند و هرکس با ایشان دوست می شود دوست نداشت از ایشان فاصله بگیرد.

وی با ذکر خاطره ايي بدون واسطه از ایشان گفت: شجاعت ایشان در بیان حق ستودنی و همیشه ملازم رهبر فرزانه انقلاب بود.

این استاد سطح عالی حوزه علمیه ادامه داد: سازمان صدا و سیما باید برای معرفی ایشان به نسل‌های جوان و نوجوان وقت بیشتری می گذاشت تا نسل های امروز با تفکرات این بزرگان آشنا شوند چرا که نسل‌های امروز با بزرگان آشنایی کافی ندارند و صدا و سیما باید این مهم را انجام دهد.

خطیب جمعه مُهر گفت: اگر برای یک هنرپیشه چندین برنامه می گذارید تا آن را معرفی کنید آیا به جا نیست برای بزرگان نافذ و استوانه‌های انقلاب برنامه‌های شایسته و بایسته تنظیم کنید؟!
وی در بخش پایانی با تبریک میلاد میلاد امام عسکری علیه السلام و حضرت عیسی مسیح (ع) با ذکر حدیثی بیان خطبه ها را به پایان برد؛ دو چیز موجب هلاکت است یکي افشای اسرار و دیگری طلب رباست که باید در این دو مورد به خدا پناه برد .شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا