اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٢٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : علمی
رزمجو در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در گله دار؛

مُهرستان » مناسبت هفته پژوهش و با حضور مدير كل دفتر آموزش و پژوهش استانداري فارس، جمعی از پژوهشگران شهرستان مُهر در كانون فرهنگي شهيد مظاهري گله دار مورد تجلیل قرار گرفتند. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ سید آیت الله رزمجو در این جلسه گفت: اگر ما می خواهیم مسیر واقعی توسعه را طی کنیم، اگر…

مُهرستان » مناسبت هفته پژوهش و با حضور مدير كل دفتر آموزش و پژوهش استانداري فارس، جمعی از پژوهشگران شهرستان مُهر در كانون فرهنگي شهيد مظاهري گله دار مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ سید آیت الله رزمجو در این جلسه گفت: اگر ما می خواهیم مسیر واقعی توسعه را طی کنیم، اگر می خواهیم در حوزه اجتماعی، در حوزه فرهنگی و در همه عرصه ها ، به هدف نهایی که توسعه پایدار و همه جانبه کشور است، دست پیدا کنیم ،راهی نداریم جز اینکه به پژوهش و فناوری روی بیاوریم.

وی ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری با ارائه پیشنهاد، بسته ی اقتصاد مقاومتی که در قلب آن اقتصاد دانش بیان نهفته است، مسیر راه را مشخص کرده اند. باید بدانیم اقتصاد نفتی نمی تواند جوابگوی نسل امروز کشور ما باشد، در اقتصاد مقاومتی و شاخص کلیدی آن یعنی اقتصاد دانش بیان، ما بایستی درون زا باشیم؛ یعنی به دانش ، علم ، تحقیقات ، پژوهش و فناوری جوانان این کشور اعتماد کنیم و در عین حال باید برون گرا هم باشیم، یعنی تعامل با دنیا، یعنی استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تلفیق این دو باهم که مسیر تولید در کشور را مشخص می کند و البته تولیدی که به تعبیر مقام معظم رهبری، صادراتی باشد و بتواند با دنیای بیرون رقابت کند.

مدير كل دفتر آموزش و پژوهش استانداري فارس، خاطرنشان کرد: دولت برای ایجاد محصولات دانش بیان با تمام توان به میدان آمده است، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، پارک های علم و فن آوری و… از جوانانی که بتوانند شرکت دانش بیان تأسیس کنند حمایت می کنند.
وی افزود: در این شرکت ها که با مشارکت گروهی از متخصصان شکل خواهند گرفت ، خروجی باید یک محصول باشد. امروز دولت حدود ۷۰ میلیون تومان با بهره چهار درصد در اختیار این شرکت ها قرار می دهد.

رزمجو ضمن ابراز خرسندی از جایگاه فارس در حوزه فن آوری اطلاعات، گفت: براساس ارزیابی ۲۳ شاخص که وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و وزارت کشور در سطح استان های کشور انجام دادند ، استان فارس برای دو سال پیاپی به عنوان استان اول و پیشرو در کشور در حوزه پژوهش و فن آوری معرفی شده است.
در پایان دکتر رزمجو از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران شهرستان مُهر که در حاشیه این مراسم برپا شده بود، بازدید به عمل آورد.

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهش

مراسم هفته پژوهششما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا