اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٣٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : سیاسی
در جلسه تودیع و معارفه معاونت فرمانداری لامرد مطرح شد:

مُهرستان » جلسه شورای اداری با عنوان‌تکریم و معارفه معاون سابق و جدید فرمانداری لامرد برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ سید مهدی احمدی زاده معاون سابق فرمانداری لامرد با بیان اینکه پروژه های بزرگی در دوره تصدی بنده اجرایی شد، گفت: از شوراها و نماینده عالی دولت در شهرستان می‌خواهم که مصوبه الحاق…

مُهرستان » جلسه شورای اداری با عنوان‌تکریم و معارفه معاون سابق و جدید فرمانداری لامرد برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ سید مهدی احمدی زاده معاون سابق فرمانداری لامرد با بیان اینکه پروژه های بزرگی در دوره تصدی بنده اجرایی شد، گفت: از شوراها و نماینده عالی دولت در شهرستان می‌خواهم که مصوبه الحاق به دریا که حق استان فارس است را پیگیری کنند که تحقق آن به پیشرفت حوزه های صنعت، تجارت و اشتغال کمک بسزایی خواهد کرد.

وی با بیان توضیحاتی درباره اجرای مصوبه الحاق لامرد استان فارس به دریا، گفت: الحاق استان فارس از طریق شهرستان لامرد به دریا از مصوبات دولت و شورای عالی امنیت ملی و به تایید مقام معظم رهبری رسیده بود و توصیه استانداری فارس مبنی بر خدمات رسانی به روستاهای الحاقی و اجرای این مصوبه بود و پس از ارائه و بررسی طرح های مدیران شهرستانی در مناطق الحاقی، تصمیم بر این شد که خدمات رسانی به آن روستاهای الحاقی انجام شود و مسئولان از آنجا بازدید کردند و در فرمانداری شهرستان نشست های متعددی برگزار شد و نهایت به دعوت اهالی آن روستاها در شب ما مبارک رمضان در آنجا حضور پیدا کردیم و از این رو اتفاق ناگواری که صورت گرفت ، تقصیر از سوی فرمانداری لامرد یا استانداری فارس نبود و تاکید استانداری فارس بود که این مصوبه اجرا شود.

احمدی زاده تصریح کرد: اجرای مصوبه الحاق فارس به دریا در کجای کار اشکال داشت که این موضوع را تخریب می کنند و همراهی را عده ای نکردند و انصاف نبود که تخریب کنند و این فرصت را از شهرستان بگیرند.

معاون سابق فرمانداری در ادامه بیان کرد: همه مردم انتظار داشتند که انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان بطور کامل و سالم برگزار شود و در مسئولیتی که داشتم از تک تک رای مردم حفاظت کردم.

معاونت فرمانداری لامرد

وی ادامه داد: آنچه برای ما مهم بود انتخابات سالم و باشکوه باحضور تمامی مردم بود و انتخابات کم نظیر که بعد از آن یک نفر هم شاکی نبود.

احمدی زاده اضافه کرد: در جریان برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز ستاد انتخاباتی حدود چهل نامزد انتخاباتی شورای شهر لامرد افتتاح شد و فرماندار در آنموقع در شهرستان حضور نداشتند و بنده امنیت شهرستان را برعهده داشتم و به ستادها سراکشی کردم و توصیه داشتم که بصورت آرام به فضای تبلیغاتی ادامه دهند و همین که جلوی ستاد آقای منصوری فرماندار سابق حضور پیدا کردم و در فضای مجازی تخریب کردند که با انحصار و اصولگرا نشسته است و بنده به این تخریب ها توجهی نمی کنم و همچنان به اعتقادات و رعایت مردم سالاری، قانون و اخلاق پایبند هستم.

وی با بیان اینکه برای پیشرفت شهرستان تلاش خواهم کرد و از هیچ تخریبی هم ترسی ندارم و هرچه دوست دارند تخریب کنند، گفت: آقای اسدالهی فرماندار محترم لامرد، مسئولیت کامل به معاونت خود بدهید و کاری که آقای منصوری انجام دادند چرا که در غیاب فرماندار نیز معاونت باید تمامی مسئولیت ها را داشته باشد.

او با تاکید بر اینکه فرمانداری ناظر بر دستگاه های اجرایی است، گفت: وقتی معاون فرمانداری در جلسات برنامه ریزی و جلسات دعوت نمی گیرند و قطعا کارها عقب می افتد و در دوره آقای حسینی (فرماندار سابق)؛ یک دوران ناخوشی سپری کردیم و در یک اتاقی نشسته بودم و هیچوقت برای ماندن در مسئولیت به کسی وابسته نشدم و تلاشی نکردم.

احمدی زاده در ادامه تصریح کرد: در روز فوت مادرم ، نامه تغییر بنده نوشته شد و به جای همدردی و دلداری نسبت به این کار اقدام کردند و متوجه شدیم که دوست دیرینه ما سالها همفکر و دوست بودیم و کنار هم فعالیت های سیاسی داشتیم به عنوان جایگزین بنده معرفی شده است.

وی با بیان اینکه هیچوقت از موقعیت خود سواستفاده نکردم،اظهار کرد: ما کینه و کدورتی نسبت به هیچکس در دل نداریم و از محضر حضور همه ی عزیزان کوتاهی داشتم و همه به بزرگواری خودتان ببخشید و آرزوی تندرستی و سلامتی برای تمامی خدمتگزاران دارم.

طرفدار وحدت بین آحاد مردم هستم/ سیاست‌های دولت را سرلوحه کار قرار می‌دهم

معاون فرمانداری لامرد گفت: سیاست‌های دولت را سرلوحه کار قرار می‌دهم و در چارچوب مصوبات دولت حرکت خواهم کرد و طرفدار وحدت بین آحاد مردم هستم و آن چیزی که امروز گمشده جامعه است.

محمد پیشاهنگ معاون جدید فرمانداری لامرد در جلسه شورای اداری افزود: نیتی جز خدمت به مردم ندارم و اگر نتوانیم خدمتی کنیم، این مسئولیت هیچ ارزشی ندارد.

وی ادامه داد: همه مسئولان همکاری کنند تا در این مسئولیت موفقیت هایی حاصل شود و امیدوارم که بتوانیم خاطره خوبی پس از تصدی بجا بگذارم.

پیشاهنگ افزود: تمامی بخش های شهرستان از نظر تاریخ و آداب و فرهنگ و رسوم در هم تنیده و قابل تفکیک نیستند و مهم ترین پتانسیل شهرستان نیروی خوش فکر است که از تمامی نیروها در محدوده وظایفم استفاده خواهم کرد.

معاون فرمانداری لامرد گفت: فرهنگی بودم و از کسوت معلمی آمده ام و اخلاق مداری و تواضع که از ویژگی های فرهنگی است را در سمت جدید حفظ میکنم.

معاونت فرمانداری لامرد

وی گفت: از خانواده معظم شهدا هستم و به آن عشق می ورزم و از این جایگاه هیچ سواستفاده نکردم و به پیشکسوتان عرصه جبهه و جنگ احترام می گذارم و هر کاری از دستم بربیاید برای خانواده های رزمندگان و ایثارگران و شهدا انجام خواهم داد.

پیشاهنگ باتاکید بر اینکه اعتقاد به مدیریت علمی و سیستمی دارم ،گفت: هیچ کسی بر دیگری برتری ندارد و اصلاح طلب و اصولگرا همه فرزندان آب و خاک هستند و با تمامی گروه های سیاسی در چارچوب نظام تعامل خواهم کرد.

وی گفت: به همه ی گروه های سیاسی نیاز داریم و تفکر سیاسی بنده هم می دانید و نیاز نیست بگویم و ما اولین اصلاح طلب تاریخ را امام حسین (ع) می دانیم که اعلام کردند برای اصلاح دین جدم و احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردم و فکر نمیکنم هیچکسی با این موضوع مخالفتی داشته باشد.

وی در ادامه گفت: سیاست های دولت را سرلوحه کار قرار می دهم و در چارچوب مصوبات دولت حرکت خواهم کرد و طرفدار وحدت بین آحاد مردم هستم و آن چیزی که امروز گمشده جامعه است.

وی در پایان بر تعامل با اصحاب‌رسانه تاکید و گفت: اعتقاد راسخ به تعامل با اصحاب رسانه دارم و نقد دلسوزانه را در پیشرفت مجموعه موثر می دانم.

در این جلسه از زحمات سیدمهدی احمدی زاده معاون سابق فرماندار لامرد تجلیل شد و همچنین با حکمی از سوی اسماعیل تبادار استاندار فارس نیز محمد پیشاهنگ به عنوان معاون فرمانداری لامرد معرفی شد.

همچنین در این جلسه حسین آزاد به عنوان مشاور عمرانی فرمانداری لامرد معرفی شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا