اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٣٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور مسوُولان و کشاورزان صورت گرفت

مُهرستان » عصر امروز همایش «کشاورزی، تولید و اشتغال» با حضور مسوُولان استانی و محلی و کشاورزان در سالن اجتماعات معلم شهر لامرد برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ در این همایش مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در سخنانی اظهار داشت: منابع طبیعی و آبخیزداری به دلیل وضعیت بحرانی آب در سطح…

مُهرستان » عصر امروز همایش «کشاورزی، تولید و اشتغال» با حضور مسوُولان استانی و محلی و کشاورزان در سالن اجتماعات معلم شهر لامرد برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ در این همایش مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در سخنانی اظهار داشت: منابع طبیعی و آبخیزداری به دلیل وضعیت بحرانی آب در سطح استان فارس باید بیشتر موردتوجه قرار بگیرد.

مهرزاد بوستانی افزود: در کشاورزی باید از شیوه‌های نوین آبیاری، استفاده از طرح گلخانه‌ای استفاده و مدیریت مصرف نیز بسیار جدی گرفته شود.

وی بابیان اینکه لامرد با وسعت ۴۰۰ هزار هکتار دارای زمان بارش‌های محدود است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته عملیات اجرایی ۳ پروژه آبخیزداری در این شهرستان آغاز می‌شود.

بوستانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۱۰ هزار هکتار در اختیار صنایع بزرگ لامرد قرارگرفته است، طرح آبخیزداری مانند کارخانه سیمان در این صنایع بزرگ نیز باید اجرا شود.

فرماندار لامرد نیز در سخنانی با اشاره به اینکه در حوزه بخش کشاورزی پتانسیل‌های بسیار خوبی وجود دارد تصریح کرد: در این زمینه آموزش‌های بهینه کشاورزی باید اجرا شود.

محمد اسدالهی ادامه داد: از اهداف مهم این همایش ارائه آموزش‌های بهینه کشاورزی است چراکه اقتصاد پایدار در حوزه بخش کشاورزی باید به وجود بیاید.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا