اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٤١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان: در سال های اخیر و با توجه به قیمت مناسب گل و ورود افراد سرمایه گذار و حمایت های جهاد کشاورزی به این بخش، سطح  کشت گل رو به افزایش بوده است. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مُهر ، غلامحسین مظاهری گفت: برداشت گل از نرگس…

مُهرستان: در سال های اخیر و با توجه به قیمت مناسب گل و ورود افراد سرمایه گذار و حمایت های جهاد کشاورزی به این بخش، سطح  کشت گل رو به افزایش بوده است.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مُهر ، غلامحسین مظاهری گفت: برداشت گل از نرگس زارهای بخش اسیر شهرستان مهر آغاز شده است.

مدیر جهاد کشاورزی مهر با بیان این مطلب افزود: در بخش اسیر بیست هکتار گل نرگس وجود دارد که در سال های نه چندان دور سطح بیشتری بوده است اما به علت عدم توجه اقتصادی به گل نرگس این سطح کاهش قابل توجهی یافت.

وی تصریح کرد: در سال های اخیر و با توجه به قیمت مناسب گل و ورود افراد سرمایه گذار و حمایت های جهاد کشاورزی به این بخش، سطح  کشت گل رو به افزایش بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی مهر همچنین گفت: از بیست هکتار نرگس زارهای بخش اسیر در سال حدود سی تن گل تولید می شود که به استان های تهران، اصفهان، مشهد و همچنین شهر شیراز فرستاده می شود.

وی در پایان ابراز داشت: برداشت گل نرگس از نیمه اول دی ماه  شروع  و تا نیمه نخست بهمن ماه ادامه دارد و از سرمایه گذاران و علاقمندان فعالیت در این بخش می خواهیم با توجه به حمایت های دولت در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
گل نرگسشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا