اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٤٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : مُهرستان
امام جمعه مُهر:

    مُهرستان: حجت الاسلام والمسلمین شاکری خطیب نماز جمعه مُهر در خطبه های این هفته با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص تفاوت های «انقلابی نمایی و انقلابی گری» از رعایت نکردن ارزش ها توسط افرادی که ماسک ارزشی زده اند ،انتقاد کرد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط…

 

 

مُهرستان: حجت الاسلام والمسلمین شاکری خطیب نماز جمعه مُهر در خطبه های این هفته با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص تفاوت های «انقلابی نمایی و انقلابی گری» از رعایت نکردن ارزش ها توسط افرادی که ماسک ارزشی زده اند ،انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان مُهر ؛ حجة الاسلام شاکری در خطبه نماز ، مشورت باکهنسالان را یکی از مصادیق احترام به بزرگان برشمرده و بیان داشت: مشورت با کسانی که اهل تجربه هستند ثمرات و برکات فراوانی دارد.

امام جمعه مُهر خاطرنشان کرد: رهبری فرزانه انقلاب در بیاناتی فرمودند:” انقلابی نمايي با انقلابيگري متفاوت  است” ؛ این یعنی  قوام یک انقلابی  تدین و تقوا است و بعضاً برخی نمای انقلاب و ماسک ارزشی را به خود زده اند و لکن ارزشها را رعایت نمی کنند.

این استاد سطح عالی حوزه تصریح کرد: کسی که می‌خواهد به مقصد برسد نباید از تهمت و افترا استفاده کند.

شاکری با تبیین واژه اپوزيسیون گفت: اینکه امام جامعه مسلمین این تعبیر ] اپوزیسیون[بکار  بردند جای تحلیل و تفسیر دارد .

حجت الاسلام شاکری ابراز داشت: بی تقوایی عامل انحطاط و انحراف بعضی افراد بوده است و همه باید تقوا را رعایت کنند.بعضی افراد کار دشمن را انجام می دهند و دروغ های شاخ دار برای پیش برد اهداف خود می گویند.

امام جمعه مُهر  با اشاره به میثاق امت باولايت وامامش در سال ۸۸ گفت : اوج بصیرت یک ملت همین است که یک محور اتحاد و ارتقا بنام ولایت فقیه داشته باشد که می توانند با آن مسیر های سخت و صعب العبور را طی کند و نهم دی ماه دارای ابعاد گوناگون و اطراف فراوان است که باید تبیین و تحلیل شود .

 

 

 

 

 

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا