اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٧٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
روزنامه جمهوری اسلامی مطرح کرد:

مُهرستان » اصولاً تا وقتی این تفکر در برخی اذهان وجود دارد که گویا مردم عناصر بی‌اراده و ساده لوحی هستند که به آسانی فریب دشمنان را می‌خورند، این راه به بیراهه می‌رود. روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به ناآرامی های ایام اخیر نوشت: در جریان حوادث اخیر کشور متاسفانه نقش دوستان نادان و خودی‌ها، بسیار…

مُهرستان » اصولاً تا وقتی این تفکر در برخی اذهان وجود دارد که گویا مردم عناصر بی‌اراده و ساده لوحی هستند که به آسانی فریب دشمنان را می‌خورند، این راه به بیراهه می‌رود.

روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به ناآرامی های ایام اخیر نوشت: در جریان حوادث اخیر کشور متاسفانه نقش دوستان نادان و خودی‌ها، بسیار پررنگ‌تر از گذشته دیده می‌شود که با خطاهای خود بهانه و زمینه برای فتنه گری را به وجود آوردند.

*سیاست زدگی و رقابت‌های زننده این عرصه که منجر به گسترش شکاف بین نخبگان کشور گردید و حاصل آن کناره‌گیری و انزوای انقلابی‌ها و دلسوزان کشور و میدان‌داری افرادی شد که برای تضعیف نظام هر کاری می‌توانستند کردند و آزار دهنده‌ترین مظاهر آن برای مردم، فسادهای بی‌سابقه مالی و اختلاس‌های کلان از بیت المال بود که هم بنیه اقتصادی کشور را ضعیف کرد و هم موجب گسترش فقر و تورم و گرانی بی‌سابقه و افزایش فاصله طبقاتی گردید. این، منشا بازی تمام عیار در زمین دشمن بود و متاسفانه سکوت بازیگران پشت صحنه نیز بر این بی‌اعتمادی و آزردگی مردم افزود، ماجرایی که هنوز ادامه دارد و هیچ کس راه حلی ارائه نمی‌دهد.

* تقسیم کردن ملت به مردم خوب و مردم بد. این بازی خطرناک پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری هم ادامه یافت و افرادی از رای حلال و حرام و امثال آن سخن گفتند که توهین آشکاری بود به بیش از ۲۴ میلیون نفر از همین مردم خوب و با شعور. اصولاً تا وقتی این تفکر در برخی اذهان وجود دارد که گویا مردم عناصر بی‌اراده و ساده لوحی هستند که به آسانی فریب دشمنان را می‌خورند، این راه به بیراهه می‌رود. آن وقت همین مردم در مناسبت‌هایی مثل راه پیمایی ۲۲ بهمن و امثال آن، حماسه ساز و هوشمند و همیشه در صحنه لقب می‌گیرند.

برچسب ها : جمهوری اسلامی


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا