اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٧٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه ۱۵ دی ماه به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مهر، امام جمعه این شهر در خطبه اول با اشاره به پرداخت مهریه گفت: این…

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه ۱۵ دی ماه به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مهر، امام جمعه این شهر در خطبه اول با اشاره به پرداخت مهریه گفت: این موضوع یکی از مسئولیت های شوهران است و مهر السنه از مستحبات محسوب شده و سزاوار است که خانواده ها مهریه را سنگین انتخاب نکنند .

حجت الاسلام شاکری در تحلیل حرکات ساختارشکنانه اخیر گفت: به فرمایش بعضی بزرگان تخریب نظام خیانت و توجيه حماقت و تکمیل نظام رسالت اشاره كردند واضافه كردند: چرایي اين حرکات که توسط عده ای از بیگانگان طراحی شده بود در جهت زیر سوال بردن الگویی این نظام و افزایش تحریمها بود.

خطیب نماز جمعه مهر افزود: انحراف افکار عمومی از شکست های اخیر در منطقه که دامن گیر ورسواگر عربستان و هم پیمانانشان شده را بخشي از اهداف این توطئه شمردند .

شاکری گفت: امام امت (ره) این حرکات را پیش بینی می کردند و به همین جهت فرمودند؛ پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد و امروز جامعه ما این توصیه امام راحل را نصب العین خود قرار داده اند.

این استاد دانشگاه افزود: ملت و جامعه ما به مثابه تیم حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی جانانه صیانت و حراست می کند.
وي اظهار کردند: این نظام محصول و ثمره خون و زحمات این ملت است و به همین دلیل است که ملت از این نظام جانانه حمایت می کنند گرچه گلایه هم دارند .
شاکری ادامه داد؛ یکی از برنامه های دشمن کشته سازی بود و به عوامل خود چنین ماموریتی خطرناکی داده بودند .

شاکری در پایان از بنگاه های شایعه پراکن با ذکر این سوال که؛ چطور است که اجتماعات هزار نفری را پوشش گسترده می دهید اما اجتماعات چند صد هزار نفری یا میلیونی را پوشش نمی دهید یا ضعیف پوشش می دهید؟ آنان را مورد سرزنش قرار داد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا