اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٧٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
مشاور امور بانوان فرماندار مُهر در دیدار با مشاور وزیر بهداشت؛

مُهرستان » مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان مُهر با مشاور امور زنان وزارت بهداشت پیرامون مشکلات و مسایل بهداشتی و درمانی این شهرستان دیدار کرد . به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در این دیدار با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط مجموعه شهرستان، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از روند بیمارستان…

مشاور بانوان فرمانداری

مُهرستان » مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان مُهر با مشاور امور زنان وزارت بهداشت پیرامون مشکلات و مسایل بهداشتی و درمانی این شهرستان دیدار کرد .

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در این دیدار با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط مجموعه شهرستان، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از روند بیمارستان و بهداشت و درمان شهرستان  مهر ارائه کرد و از مشاور محترم وزیر خواست نسبت به بیمارستان و مشکلات مساعدت لازم نمایند .

از آنجا که شبکه بهداشت و درمان مُهر دارای ۹ مرکز بهداشتی درمانی و ۳۰  پایگاه و خانه بهداشت  که در تمامی روستاهای اصلی سطح شهرستان مستقر می باشند تلاش می کنند تا حد ممکن، نیازهای مردم منطقه را برطرف کند.

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری گفت : مردم شهرستان مهر از کمبود پزشک متخصص زنان و زایمان در این شهر به عنوان یک معضل گلایه داشته و خواستار تسریع در حل موضوع هستند.

وی با یادآوری فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند “یک بیمار غیر از بیماری نباید هیچ دغدغه دیگری داشته باشد”.

طاهری خواستار رفع این مشکل شدند و افزودند : نبود پزشک متخصص زنان به عنوان یک معضل جدی در سلامت زنان این شهرستان خونمایی می کند و مسوولان باید برای رفع این معضل هرچه سریع تر اقدام کنند.

 مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری مهر ضمن اشاره به اینکه  خدمت به مردم  باید عادلانه و در تمامی استان ها و بخش ها به صورت متوازن باشد ، اظهار داشت: تجمع خدمات پزشکی درمراکز استان ها عادلانه نیست و مردم ساکن شهرستانها از دسترسی به بسیاری از خدمات پزشکی مناسب محروم هستند.

طاهری نیز ضمن تاکید بر مشکلات درمانی شهرستان مهر اظهار داشت: بانوان در درمانگاه ها نیز با ازدحام جمعیت برای گرفتن نوبت روبرو می شوند و این امر به حدی است که بعضا موفق به دریافت نوبت نمی شوند و در ایام تعطیل  و یا روز هایی از هفته که متخصص در شهرستان حضور ندارد  باید برای درمان خود به اجبار به مرکز استان یا شهرهای همجوار مراجعه کنند ، که این مساله علاوه بر خطراتی که برای سلامت مادر و نوزاد دارد با هزینه های زیادی نیز همراه است.

ایشان گفت : برخورداری از امکانات مناسب بهداشتی و درمانی حق هر زن باردار است و مهیا نبودن این شرایط در شهرستان مهر نگرانی های بانوان باردار را افزایش داده و بر روند سلامت دوران بارداری و وضعیت روحی و جسمی مادر و نوزاد اثر گذار است.

خانم دکتر محمدی مشاور امور زنان وزارت بهداشت ضمن خیرمقدم  و تشکر از پیگیری های مشاور امور زنان و خانواده فرمانداری مهر گفت : تلاش خواهیم کرد تا با مسئولان استان فارس هرچه زودتر جهت رفع مشکلات و کمبود پزشک متخصص زنان و زایمان ، رضایت مردم  شهرستان مهر را فراهم کنیم .شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا