اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٨٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : عمومی
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی:

مُهرستان » مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مجتمع گازی پارس جنوبی بزرگ‌ترین تامین کننده خوراک صنایع پایین‌دستی کشور است.  به گزارش مُهرستان؛ مسعود حسنی درباره تامین خوراک صنایع پایین‌دستی از سوی مجتمع گازی پارس جنوبی گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی، بزرگ‌ترین تامین کننده خوراک صنایع پایین‌دستی در کشور است. وی افزود: پتروشیمی‌های مستقر در…

مُهرستان » مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مجتمع گازی پارس جنوبی بزرگ‌ترین تامین کننده خوراک صنایع پایین‌دستی کشور است.

 به گزارش مُهرستان؛ مسعود حسنی درباره تامین خوراک صنایع پایین‌دستی از سوی مجتمع گازی پارس جنوبی گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی، بزرگ‌ترین تامین کننده خوراک صنایع پایین‌دستی در کشور است.

وی افزود: پتروشیمی‌های مستقر در منطقه روزانه ۸ هزار تن محصول اتان تولید شده در مجتمع گاز پارس جنوبی را به عنوان خوراک مصرف می‌کنند، بر این اساس این مجتمع به بزرگ‌ترین تامین کننده خوراک صنایع پایین‌دستی‌ در کشور تبدیل شده است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: پتروشیمی‌های جم، پارس، کاویان و مروارید این حجم از اتان را استفاده می‌کنند که این رقم به ۱۰هزار تن در روز نیز رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به تولید میعانات گازی در مجتمع عظیم گازی کشور، گفت: با تلاش متخصصان و کارکنان پرتلاش مجتمع، اکنون روزانه ۷۰۰ هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه‌های مجتمع تولید می‌شود که این رقم پس از پایان طرح توسعه فازهای پارس جنوبی، به بیش از یک میلیون و ۴۰ هزار بشکه در روز می‌رسد.

به گفته حسنی، این مجتمع اکنون بیش از ۷۰ درصد گاز مورد نیاز کشور را تامین می‌کند که این رقم با راه‌اندازی کامل فازهای در حال ساخت و تحویل آن به مجتمع گاز پارس جنوبی، به بیش از ۸۲ درصد می‌رسد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا