اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٩٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس:

مُهرستان » استاندار فارس گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر باید از سمن ها و تشکل های مردم نهاد حمایت کرد و آنها را تقویت کنیم و نظام حاکمیتی و برنامه ای در کنار آنها باشد. به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار در پنجمین همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر سازمان های…

اسماعیل تبادار_استاندار فارس
مُهرستان » استاندار فارس گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر باید از سمن ها و تشکل های مردم نهاد حمایت کرد و آنها را تقویت کنیم و نظام حاکمیتی و برنامه ای در کنار آنها باشد.

به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار در پنجمین همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر سازمان های مردم نهاد منطقه ۲ کشور در شیراز، اعتیاد را سر منشا اغلب آسیب های اجتماعی دانست و افزود: استان فارس از جمله استان هایی است که درصد آلودگی به اعتیاد در آن بالاست و همین مساله مشکلات بسیاری را در حوزه آسیب های اجتماعی ایجاد کرده است.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع باید بحث مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد در جامعه را به عنوان یک اولویت بسیار مهم در دستور کار داشته باشیم.
استاندار فارس بیان کرد: در حقیقت زمانی که یک مساله مخاطرات فراوانی را برای جامعه فراهم می کند باید به آن به دقت توجه شود و برای کاهش اثرات مخرب و آسیب های آن راهکارهای مناسب ارائه شود.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس نیز در این همایش گفت: در سال های گذشته شاهد یک رویکرد و نگرش جدید در حوزه مبارزه با مواد مخدر در کشور هستیم و آن اجتماعی کردن آن است.
محمد رضا ابراهیمی افزود: امروز شرایط به گونه ای است که در حوزه مواد مخدر نیازمند شکل گیری و ایجاد یک جنبش عمیق اجتماعی و یک حرکت مدنی هستیم و در این راه به سازمان های مردم نهاد و نقش و تاثیرگذاری آنها ایمان داریم.
وی ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که این حساسیت در جامعه ایجاد شود که مواد مخدر یک تهدید جدی برای جامعه است و همه باید با تمام توان به این عرصه ورود پیدا کنند.
همایش یک روزه صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر سازمان های مردم نهاد منطقه ۲ کشور با رویکرد توسعه اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب داده با ظرفیت بخش گردشگری و با حضور استان های فارس، اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان در شیراز برگزار شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا