اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٩١٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
خطیب نماز جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه این هفته شهر مُهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه این شهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجه الاسلام شاکری در خطبه اول؛ پرداخت نفقه را یکی از حقوق خانواده شمرد و افزود: مطابق بعضی از روایات اگر مردی نفقه همسرش را…

امام جمعه مُهر
مُهرستان » نماز جمعه این هفته شهر مُهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه این شهر برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجه الاسلام شاکری در خطبه اول؛ پرداخت نفقه را یکی از حقوق خانواده شمرد و افزود: مطابق بعضی از روایات اگر مردی نفقه همسرش را پرداخت نکند حاکم می تواند بین آنها جدایی بیفکند.

شاکری با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با مردم قم گفت : رهبری فرمودندكه((سر آمریکا به سنگ خورد)) در دو جا می شود تحلیل کرد یکی در داخل کشور ما که به اهداف شومشان يعني براندازي نظام نرسیدند و دوم در جامعه جهانی و شورای امنیت كه آمریکا بطور مفتضحي منزوی شد.

وی ادامه داد: در طول ریاست جمهوری ترامپ جامعه جهانی تا الان دوبار جلوی او صف‌آرایی کردند.
اين استاد سطح عالی حوزه با اشاره به اظهارات یکی از اعضای شورای امنیت گفت: خوب است جریان وال استریت هم در شورای امنیت مطرح شود با توجه به اینکه جمعیت تظاهرات وال استریت وتظاهرات بعد از انتخابات اخیر رياست جمهوري آمریکا چند برابر بود.

خطیب نماز جمعه مُهر با تفکیک اعتراض از اغتشاش و با تشکر از نیروی ناجا در ناآرامی های اخیر افزودند : اعتراض و انتقاد باید باشد و این انتقادها باعث می‌شود مسئولان مراقب حرکات و سکنات خویش باشند و به هیچ نحو نباید موضوع انتقاد بسته شود.
وی انتقاد را نماد مدنيت اجتماعی و آزادی بیان برشمرد .

حجه الاسلام شاکری با تشکر از زحمات حجت الاسلام حاج آقا تقوی ریاست محترم شورای سیاستگذاری برای رئیس جدید شورا جناب حجت الاسلام حاج علی اکبری آرزوی توفیق بیشتر کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا