سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٩٥٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
سید محمد موسوی:

مُهرستان: با حضور مسئولین روابط عمومی ادارات ، نهادها و شرکت های دولتی و پس از  رای گیری برای تعیین اعضای هیأت مدیره ، شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان مُهر به ریاست فرماندار شهرستان ، تشکیل شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سید محمد موسوی در این جلسه ضمن تسلیت مرگ غریبانه دریامردان…

مُهرستان: با حضور مسئولین روابط عمومی ادارات ، نهادها و شرکت های دولتی و پس از  رای گیری برای تعیین اعضای هیأت مدیره ، شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان مُهر به ریاست فرماندار شهرستان ، تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سید محمد موسوی در این جلسه ضمن تسلیت مرگ غریبانه دریامردان جمهوری اسلامی در حادثه نفت کش سانچی به نقش مهم روابط عمومی ها در شرایط حاکم بر جامعه اشاره کرد و  گفت: عقیده دارم چشم بینا و مهمترین بخش ادارات و نهادها همین روابط عمومی ها هستند و روابط عمومی قبل از اینکه یک علم باشد ، یک هنر است؛ هنر فعالین در این حوزه است که می توانند خدمات نظام را به جامعه انعکاس دهد.

فرماندار شهرستان مُهر افزود: در حوزه روابط عمومی ها کارهای خوبی شده اما هنوز عقب هستیم ، بخشی از نارضایتی هایی که در جامعه وجود دارد به ما برمی گردد که نتوانسته ایم خوب اقدامات صورت گرفته را به جامعه منتقل کنیم.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها و مدیران  باید پاسخگو باشند که چکار کرده اند و چقدر خدمات انجام شده را به مردم منعکس کرده اند؟ وقتی در روستایی مردم نمی دانند این اعتبارات تخصیص یافته از کجا آمده و چرا قبلاً نبوده ، مشکل از ماست.  همه روابط عمومی ها از خود فرمانداری و بخشداری ها تا سایر ادارات باید تلاش بیشتری انجام دهند.

سید محمد موسوی اظهار داشت: فقط در بحث اعتباری از ۳ میلیارد سال ۹۲ به بیش از ۱۶۰ میلیارد افزایش اعتبار مستقیم داشته ایم و این به غیر از همه پروژه های گازرسانی ، آبرسانی ، راه سازی و … است. باید از خود بپرسیم چقدر موفق بوده ایم و آیا توانسته ایم به درستی اینها را به جامعه انتقال بدهیم؟

فرماندار مُهر با بیان اینکه انقلاب عمرانی در شهرستان صورت گرفته و همه روستاها به کارگاه سازندگی تبدیل شده اند ؛ تصریح کرد: در شهرستان مُهر مدعی هستیم که شرایط منحصر به فرد بوده است و به اذعان مسئولین استانی در برخی حوزه ها شهرستان اول هستیم و کم کاری در انتقال این اقدامات به مردم جفا است و برخی افراد نیز از این فضا و خلاء اطلاع رسانی استفاده می کنند و جور دیگری بهره برداری می کنند و مقصر هم ما هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان را به فال نیک می گیریم و انتظار داریم این شورا نقش خود را بتواند به بهترین شکل ممکن ایفا کند. برنامه های خوبی در دستورالعمل اجرایی این شورا آورده شده که به نظر می رسد بتواند گره گشای مشکلات پیش روی این حوزه مهم و دستیابی به اهداف تعیین شده باشد.

در پایان و پس از رای گیری ، اعضاء هیأت مدیره شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان مُهر مشخص شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا