سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٩٧٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
طی یک تذکر شفاهی توسط نماینده مردم لامرد و مُهر؛

مُهرستان » سید محسن علوی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۶ دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت شهادت گونه عزیزان ایران اسلامی درنفتکش سانچی گفت: از مسئولان وزارت نفت و وزارت امور خارجه درخواست می شود جهت روشن شدن ابعاد این حادثه اقدامات لازم را به عمل آورند. خروج بخشی…

سید محسن علوی_نماینده لامرد و مُهر

مُهرستان » سید محسن علوی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۶ دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت شهادت گونه عزیزان ایران اسلامی درنفتکش سانچی گفت: از مسئولان وزارت نفت و وزارت امور خارجه درخواست می شود جهت روشن شدن ابعاد این حادثه اقدامات لازم را به عمل آورند.

خروج بخشی از پروژه اتان گیری پارسیان شهرستان مُهر به بوشهر خساراتی برای استان فارس به همراه داشت

نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نفت افزود: خروج بخشی از پروژه اتان گیری پارسیان شهرستان مهر به استان بوشهر خساراتی برای استان فارس بهمراه داشت که مردم استان فارس هیچ گاه فراموش نمی کنند لذا پیرو مذاکرات حضوری و مکاتبات صورت گرفته با وزیر نفت و”مخبر” ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مقرر شد تا برای جذب نیرو در این پروژه از جوانان نخبه و تحصیل کرده استان فارس بر اساس ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه اقدام شود.

وی ادامه داد: متاسفانه در عمل شاهد جذب نیروهای غیربومی و اقدام برخلاف برنامه ششم توسعه هستیم؛لذا مستدعی است نسبت به اصلاح این رویه اقدام شود.

تاثیر آلایندگی صنایع نفتی در عسلویه در شهرستان های لامرد و مهر با جدیت پیگیری شود

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس سازمان محیط زیست یادآور شد: تاثیر آلایندگی صنایع نفتی در عسلویه در شهرستان های لامرد و مُهر با جدیت پیگیری شود تا بیش از این حقوق مردم این شهرستان ها تضییع نشود و امکانات بهداشتی ودرمانی در اختیار مردم این شهرستان ها قرار گیرد.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: جذب نیرو در صنایع انرژی بر لامرد تحت مدیریت سازمان ایمیدرو به هیچ عنوان قانونی نبوده و حساسیت های محلی ایجاد کرده است؛ لذا باید تدابیر لازم اتخاذ شود و از این بی تدبیری ها که تاکنون توسط مسئولان محلی این قسمت صورت گرفته جلوگیری شود.

برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا