سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٩٧٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
وزیر نفت:

مُهرستان » وزیر نفت گفت: برای اتمام پروژه‌های نفتی به‌ویژه پارس جنوبی و پالایشگاه ستاره خلیج فارس باید راه‌حل‌های فوری اتخاذ شود. به گزارش مُهرستان؛ بیژن زنگنه، وزیر نفت با اشاره به حضور خود در جلسه عصر دیروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست بحث‌هایی مهم و راهبردی مطرح شد؛ به‌ویژه درباره…

وزیر نفت

مُهرستان » وزیر نفت گفت: برای اتمام پروژه‌های نفتی به‌ویژه پارس جنوبی و پالایشگاه ستاره خلیج فارس باید راه‌حل‌های فوری اتخاذ شود.

به گزارش مُهرستان؛ بیژن زنگنه، وزیر نفت با اشاره به حضور خود در جلسه عصر دیروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست بحث‌هایی مهم و راهبردی مطرح شد؛ به‌ویژه درباره تولید درازمدت در صنعت نفت، گاز و بخش‎های پایین‌‌دستی و همچنین نیازهای فناوری و مالی که در این بخش‌ها وجود دارد.

وی افزود: در این نشست همچنین مطرح شد که باید چه تمهیداتی اندیشیده شود تا نفت، نقش موتور پیشران اقتصاد را در بخش رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال و سایر بخش‌های دیگر صنعتی و خدماتی ایفا کند.

زنگنه با بیان این‌که مقرر شد این جلسات با کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه یابد، تصریح کرد: اعضای کمیسیون انرژی در این نشست نظرهای خوبی ارائه کردند مبنی بر این‎که چگونه می‌توان در قالب قراردادهای جدید نفتی، استفاده از منابع مالی و تجهیز منابع داخلی و به‌کارگیری پیمانکاران و سازندگان ایرانی، مشکلاتی را که در بخش کمبود جذب سرمایه‌ در صنعت نفت وجود دارد جبران کرد.

وزیر نفت با بیان این‌که امیدوارم با حمایت‌های کمیسیون انرژی، مشکلاتی که در برخی موارد وجود دارد برطرف شود، عنوان کرد: برای مشکلات پارس جنوبی و پالایشگاه ستاره خلیج فارس که اعضای کمیسیون اخیرا از این مجتمع نیز بازدید داشتند باید راه‌حل‌های فوری به کار گرفته شود تا این طرح‌ها سریع‌تر تمام شوند و به تولید برسند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا