سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٩٩٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامرد؛

مُهرستان » قائدی فرد رئیس این اداره در خصوص واگذاری تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان گفت: با توجه به تخصیص اعتبار ۴ ملیارد ریال به شهرستان لامرد جهت فعالین مشاغل خانگی به شهرستان لامرد در این خصوص جلساتی با دستگاه های اجرائی مربوطه برقرار گردید. به گزارش مُهرستان، محمود قائدی فرد گفت: در این جلسات شرایط…

محمود قائدی فرد

مُهرستان » قائدی فرد رئیس این اداره در خصوص واگذاری تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان گفت: با توجه به تخصیص اعتبار ۴ ملیارد ریال به شهرستان لامرد جهت فعالین مشاغل خانگی به شهرستان لامرد در این خصوص جلساتی با دستگاه های اجرائی مربوطه برقرار گردید.

به گزارش مُهرستان، محمود قائدی فرد گفت: در این جلسات شرایط و موضوعات مربوطه مورد بررسی و اطلاع رسانی قرارگرفت و از دستگاههای اجرایی خواسته شد که در این خصوص نسبت به جامعه هدف خود اطلاع رسانی جامع و کامل صورت گیرد.

وی گفت: با توجه به شناسایی متقاضیان و بازدید انجام شده در محل توسط کارشناسان دستگاه های اجرائی پس از احراز شرایط متقاضیان به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامرد معرفی شده و در نهایت تعداد ۵۷ نفر متقاضی با سقف یکصد میلیون ریال با سود ۴% به بانک های عامل معرفی گردید.

قائدی فرد در ادامه افزود؛ با توجه به اینکه کسب و کار های مشاغل خانگی از بخشهای حیاتی و ضروری فعالیت های اقتصادی می باشد و شروع مناسبی جهت ایجاد شغل و نوع آوری و عرصه محصول یا خدمات می باشد اظهار امیدواری نمود که در سال آینده نیز با اختصاص تسهیلات از طرف اداره کل محترم بتوانیم به دیگر متقاضیان تسهیلات نیز اعطا نمائیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا