سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٠٠٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون فرماندار مُهر در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر:

مُهرستان: جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارکه فجر با حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری شهرستان مُهر برگزار شد و معاون فرماندار مُهر در این جلسه بر حضور بیشتر مسئولین در بین مردم و ارایه گزارش و پیگیری مشکلات تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ معاون فرماندار مُهر در این جلسه ضمن عرض تسلیت…

مُهرستان: جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارکه فجر با حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری شهرستان مُهر برگزار شد و معاون فرماندار مُهر در این جلسه بر حضور بیشتر مسئولین در بین مردم و ارایه گزارش و پیگیری مشکلات تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ معاون فرماندار مُهر در این جلسه ضمن عرض تسلیت درگذشت ملوانان ایرانی کشتی سانچی ، تأکید کرد و گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی است تا راه ، روش و منش امام راحل و سایر عوامل تأثیرگذار در پیروزی انقلاب مردمی ایران ، برای نسل جوان بازگو شود و فراموش نکنیم برای به ثمر نشستن آن خون های زیادی ریخته شده تا امروز در امنیت و آرامش باشیمم.

وی اضافه کرد: اگر امروز ایران اسلامی به عنوان یک کشور قدرتمند ، عزتمند و تأثرگذار در دنیا شناخته می شود به برکت انقلاب اسلامی و پشتوانه قوی و مستحکم مردمی است.

مجید غلام‌پور خاطرنشان کرد: دهه فجر امسال با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) متقارن شده است و فرصت مناسبی است تا برنامه های دهه فجر رنگ و بوی فاطمی بگیرد لذا همه دستگاه های اجرایی دقت داشته باشند اولاً برنامه های دهه فجر مردمی و مردم نقش اصلی را داشته باشند و ثانیاً برنامه ها با شکوه بیشتری نسبت به سال گذشته برگزار شود.

معاون فرماندار مُهر ضمن تأکید بر ضرورت پاسخگویی مسئولین به مردم ، گفت: مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی این ایام در میان مردم حضور پررنگی داشته باشند و مسائل و مشکلات مردم را بشنوند و پیگیری کنند و گزارشی از خدمات نظام به مردم ارائه نمایند.

غلامپور در پایان اظهار داشت: برای فهرست بندی پروژه های دهه فجر ، پروژه هایی برای افتتاح معرفی شود که کامل باشد و پروژه های معرفی شده برای کلنگ زنی وضعیتی مشخص داشته باشند. توجه داشته باشید که پروژه های ناقص کلنگ زنی یا افتتاح نخواهد شد.

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهر

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهر

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهر

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهر

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهر

 

 

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهر

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان مُهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا