سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٠٨٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان » علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان فارس و معاونین این اداره کل از توانمندی‌ها ، ظرفیت‌ها و مشکلات و موانع موجود در ارتقای سطح خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر جنوب استان فارس شامل شهرستان‌های لارستان ، گراش ، خنج، لامرد، مُهر و قیر و کارزین، طی سفری دوروزه بازدید کرد. به…

مُهرستان » علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان فارس و معاونین این اداره کل از توانمندی‌ها ، ظرفیت‌ها و مشکلات و موانع موجود در ارتقای سطح خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر جنوب استان فارس شامل شهرستان‌های لارستان ، گراش ، خنج، لامرد، مُهر و قیر و کارزین، طی سفری دوروزه بازدید کرد.

راهداری و حمل و نقل جاده ای

به گزارش مُهرستان؛ سیاهپور در جلسه‌ای که به همین منظور در نمایندگی این اداره کل در راه و شهرسازی لارستان با حضور فعالان صنفی و مدیران شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای کالا ، مسافر و نفت‌کش‌های شهرستان‌های تحت پوشش برگزار شد ، با اشاره به جایگاه فعالیت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر در جنوب فارس گفت: ۸شرکت حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و ۳ شرکت حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی در شهرستان‌های جنوب فارس مشغول فعالیت می‌باشند که سالانه بیش از سه  میلیون و ۲۰۰ هزار تن کالا به مقاصد مختلف درون و برون استان جابجا می‌نمایند.

وی همچنین در خصوص فعالیت‌های حمل‌ونقل مسافر شهرستان‌های جنوب فارس گفت: ۱۴شرکت مسافربری ، دو شعبه و ۵ نمایندگی حمل‌ونقل مسافر به‌طور سالانه بالغ‌بر یک‌میلیون مسافر را به نقاط مختلف جابجا می‌نمایند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای فارس با توجه به اهمیت فعالیت انجمن‌های صنفی به‌عنوان بازوهای اجرایی حمل‌ونقل جاده‌ای در شهرستان‌های استان در رفع دغدغه‌ها ، مشکلات و همچنین ظرفیت‌های موجود بر ضرورت همدلی و همکاری‌های هر چه بیشتر تشکل‌های صنفی با اداره کل و تعامل و نظارت هر چه بیشتر بر اهم فعالیت‌ها و خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر استان تأکید کرد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به این مطلب که شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای بایستی با پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌های منظم و مؤثر رو به‌سوی توانمندسازی روی‌آورند بر ضرورت کیفیت حمل ایمن و مطمئن کالا و مسافر از مبادی و مقاصد مختلف برون و درون استانی تأکید کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا