سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٠٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور کارشناس آسیب های اجتماعی؛

مُهرستان » کارگاه های آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت نه به اعتیاد و مهارت های مراقبت از نوجوانان در مدارس شهرستان لامرد برگزار شد. عبدالحسین شبانی نژاد مشاور وکارشناس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در گفتگو با پایگاه خبری مُهرستان از برگزاری کارگاه های آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه والدین دانش…

مُهرستان » کارگاه های آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت نه به اعتیاد و مهارت های مراقبت از نوجوانان در مدارس شهرستان لامرد برگزار شد.

عبدالحسین شبانی نژاد مشاور وکارشناس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در گفتگو با پایگاه خبری مُهرستان از برگزاری کارگاه های آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه والدین دانش آموزان با هدف پیشگیری و آگاه سازی از مواد مخدر و معضلات اجتماعی با همکاری و مشارکت اداره بهزیستی شهرستان لامرد در بهمن و اسفند ماه ۹۶خبرداد.

به گفته این کارشناس مشاوره؛ برخی از مهمترین مباحث مطرح شده در این کارگاهها را عوارض مواد مخدر، آسیب های روانی شامل خشونت، پرخاشگری، ترس، فرار از مدرسه، آسیب های نوظهور از جمله استفاده از ماهواره، اینترنت، تلفن همراه و … برشمرد و اظهار داشت: این کارگاهها گام مثبتی در راستای واکسینه کردن والدین دانش آموزان مدارس در برابر اعتیاد و معضلات اجتماعی است.

شبانی نژاد در بخشی از صحبت هایشان آسیب های اجتماعی را یکی ازعوامل اصلی افت تحصیلی در دانش آموزان مقاطع تحصیلی دانست و افزود: والدین با شناخت این آسیب ها و پیشگیری از بروز آنها می توانند تا حد زیادی به پیشرفت تحصیلی فرزندان خود کمک کنند در بین دانش آموزان منطقه، استعداد های زیادی وجود دارد که با همت دبیران، مسئولان، تلاش دانش آموزان و اولیای آنان می توانند به شکل مطلوب تری به ثمربنشیند.

گفتنی است دوره کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت نه به اعتیاد و مهارت های مراقبت از نوجوانان در دبستان پسرانه غدیر در بین والدین و دانش آموزان اجرا گردید.

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعیشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا