سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٠٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامردخبر داد؛

مُهرستان » عمليات تكميل ساختمان اداری، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامرد با اعتبار ۲ میلیارد ریال پس از ده سال مجددا آغاز می شود. به گزارش مُهرستان به نقل از از روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لامرد، قائدی فرد با اعلام این خبر گفت: احداث این ساختمان در سال ۸۷ واقع…

مُهرستان » عمليات تكميل ساختمان اداری، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامرد با اعتبار ۲ میلیارد ریال پس از ده سال مجددا آغاز می شود.

به گزارش مُهرستان به نقل از از روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لامرد، قائدی فرد با اعلام این خبر گفت: احداث این ساختمان در سال ۸۷ واقع در مجتمع ادارای شهرستان با متراژ ١٨٠ متر زيربنا کلنگ زنی شد و پس از اجرای قسمتی از اسکلت متوقف شده بود.

وی اضافه کرد؛ با پیگیری و همکاری آقای علوی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی و با همت آقای حسینی فرماندار سابق در خصوص ادامه روند ساخت این بنا نیز ۲ ملیارد ریال از محل سه درصد نفت و گاز که ۴۱ درصد آن تا کنون تخصیص یافته است و با توجه به مبادله موافقت نامه مربوطه و تخصیص ۸۲۰ میلیون ریال در آینده نزدیک جهت اجرای اسكلت الحاقی، با پيمانكار قرارداد منعقد می شود.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه لامرد در پایان از مسئولان خواست تا در تکمیل این ساختمان و اختصاص اعتبار در سالهای آینده همکاری کنند.

تعاون کار و رفاه اجتماعی لامرد

تعاون کار و رفاه اجتماعی لامردشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا