سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١١١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با پیگیری نماینده مردم لامرد و مُهر؛

مُهرستان » وزیر نفت بر به کارگیری نیروی بومی در پروژه استحصال اتان شهرستان مُهر دستور داد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ چندی قبل نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که بر اساس آن شرکت پالایش پارسیان تدبیر به عنوان کارفرمای پروژه استحصال اتان از دانشگاه صنعت نفت درخواست معرفی فارغ التحصیلان این دانشگاه را به…

مُهرستان » وزیر نفت بر به کارگیری نیروی بومی در پروژه استحصال اتان شهرستان مُهر دستور داد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ چندی قبل نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که بر اساس آن شرکت پالایش پارسیان تدبیر به عنوان کارفرمای پروژه استحصال اتان از دانشگاه صنعت نفت درخواست معرفی فارغ التحصیلان این دانشگاه را به شرکت جهت به کارگیری و جذب داده است.

به دنبال آن، نماینده مردم شهرستان های لامرد و مُهر در صحن علنی مجلس به وزیر نفت طی یک تذکر شفاهی خواستار ورود وزیر به این موضوع شد.

سید محسن علوی در این تذکر گفت: خروج بخشی از پروژه اتان گیری پارسیان شهرستان مهر به استان بوشهر خساراتی برای استان فارس بهمراه داشت که مردم استان فارس هیچ گاه فراموش نمی کنند لذا پیرو مذاکرات حضوری و مکاتبات صورت گرفته با وزیر نفت و”مخبر” ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مقرر شد تا برای جذب نیرو در این پروژه از جوانان نخبه و تحصیل کرده استان فارس بر اساس ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه اقدام شود.

وی ادامه داد: متاسفانه در عمل شاهد جذب نیروهای غیربومی و اقدام برخلاف برنامه ششم توسعه هستیم؛ لذا مستدعی است نسبت به اصلاح این رویه اقدام شود.

نماینده مردم لامرد و مُهر پیش از این نیز طی مکاتباتی با مخبر، ریاست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و نماینده وی در مجلس شورای اسلامی بر به کارگیری نیروهای بومی در پروژه اتان پیگیری کرده است که متاسفانه مجددا شاهد بی توجهی آنان نسبت به این موضوع بوده اند که سرانجام منجر به تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس شد.

با پیگیری سیدمحسن علوی نماینده مردم لامرد و مُهر در نامه ای به مقام عالی وزارت نفت خواستار جذب نیروهای بومی در پروژه اتان ریکاوری شهرستان مهر شد که بیژن نامدار زنگنه در هامش این نامه، بر جذب نیروهای بومی شهرستان های لامرد و مهر مطابق ماده ۴۷ قانون برنامه ششم توسعه تاکید و دستور داد.

سید محسن علوی_نماینده لامرد و مُهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا