سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٤٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
در جلسه ستاد سرمایه گذاری فارس مطرح شد؛

مُهرستان » اسماعیل تبادار استاندار فارس در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان، برای چندمین بار بر لزوم همکاری دستگاه ها با سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت:مجموعه مدیران استان باید نگاه حمایتی نسبت به طرح های سرمایه گذاری داشته باشند. به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ تبادار در این جلسه که به بررسی و رفع مشکلات…

مُهرستان » اسماعیل تبادار استاندار فارس در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان، برای چندمین بار بر لزوم همکاری دستگاه ها با سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت:مجموعه مدیران استان باید نگاه حمایتی نسبت به طرح های سرمایه گذاری داشته باشند.

به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ تبادار در این جلسه که به بررسی و رفع مشکلات چند طرح سرمایه گذاری اختصاص داشت و دوشنبه برگزار شد افزود:‌ پاسخ استعلام های متقاضیان سرمایه گذاری باید در سریع ترین زمان ممکن ارائه شود و اجازه ندهیم سرمایه گذاران بخش خصوصی در بدنه دستگاه های اجرایی معطل فرایندهای نامناسب و طولانی اداری شوند.

استاندار فارس خواستار بررسی و نظارت مدیران کل استان فارس بر عملکرد زیرمجموعه اداری و اهتمام کارشناسان در زمینه پاسخ به درخواست های سرمایه گذاری شد و افزود: باید از کارکنان و کارشناسان با انگیزه و کوشا که در زمینه تقویت امر اشتغال و سرمایه گذاری تلاش می کنند تقدیر کنیم.
تبادار با تاکید بر این که هیچ تناقضی میان رعایت قانون و مقررات و ایجاد تسهیلات برای متقاضیان سرمایه گذاری وجود ندارد، گفت: اگر می خواهیم زمینه کار و اشتغال در استان فراهم شود باید همت جمعی داشته باشیم و نهایت تلاش را برای توجه و رفع مشکلات مردم به کار بگیریم.

استاندار فارس گفت: دغدغه اصلی کشور و استان فارس موضوع اشتغال است و در این زمینه هر کشوری که راه پیشرفت و توسعه را طی کرده است از مسیر تقویت بخش خصوصی و ایجاد تسهیلات برای سرمایه گذاران عبور کرده است.
مقامات اتاق بازرگانی شیراز به عنوان نماینده بخش خصوصی بارها اعلام کرده اند مشکلات اداری و بوروکراسی مانع حضور سرمایه گذاران در استان فارس شده است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا