سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٤٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

مُهرستان » مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد فارس، به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منصوب شد به گزارش مُهرستان؛  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی «بهزاد مریدی» را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منصوب کرد. در بخش از این حکم آمده است؛ «نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات…

مُهرستان » مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد فارس، به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منصوب شد

به گزارش مُهرستان؛  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی «بهزاد مریدی» را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منصوب کرد.

در بخش از این حکم آمده است؛ «نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منصوب می‌شوید».

وی در این حکم ابراز امیدواری کرده است: «مدیر کل جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ‌دوست و هنرپرور استان تهران در مسیر رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشد».

مریدی مریدی ۴۱ ساله متولد شهرستان لارستان استان فارس، فارغ التحصیل رشته فلسفه زبان و ارتباطات در مقطع فرا دکتری دانشگاه مسکو است. دکتر مریدی عناوینی همچون استاد مدعو دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران، استاد همکار جامعه المصطفی العالمیه، پژوهشگر معاونت فرهنگی اجتماعی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، پژوهشگر کمیسیون فرهنگی اجتماعی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و استادیاری گروه زبان شناسی و زبان های خارجی دانشگاه پیام نور را در کارنامه دارد.

پیش از این برزین ضرغامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بود، ضرغامی اکنون مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران استشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا