سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٥٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس خبر داد؛

مُهرستان » معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به استعفای محمد اسداللهی سرپرست فرمانداری شهرستان لامرد و مباحث مطرح شده در این زمینه گفت: استعفای وی هیچ دلیلی جز تالمات روحی ناشی از فوت فرزندش ندارد. به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ هادی پژوهش جهرمی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا…

مُهرستان » معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به استعفای محمد اسداللهی سرپرست فرمانداری شهرستان لامرد و مباحث مطرح شده در این زمینه گفت: استعفای وی هیچ دلیلی جز تالمات روحی ناشی از فوت فرزندش ندارد.

به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ هادی پژوهش جهرمی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آقای اسداللهی در ماه های نخست حضور در شهرستان لامرد با ضایعه فوت فرزندش مواجه شد که همین مساله باعث شد که برای وی ادامه فعالیت در این شهرستان سخت شود و به همین دلیل از منصب خود استعفا کرد.
وی ادامه داد:استاندار فارس با توجه به این موارد با استعفای سرپرست فرمانداری لامرد موافقت کرده است و طرح مباحث و بیان دلایل دیگر از جمله فشارهای سیاسی و نفوذ دیگران در مورد این استعفا صحیح نیست.

محمد اسداللهی دی ماه سال ۹۲ به عنوان فرماندار بوانات معرفی شد و بیش از چهار سال فرماندار این شهرستان بود.
وی سپس به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان لامرد معرفی شد اما هنوز ۲ ماه بیشتر از حضورش در این شهرستان نگذشته بود که فرزندش را در یک حادثه رانندگی که در لامرد روی داد از دست داد و فرزند دیگرش نیز دچار مصدومیت شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا