سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٦٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس در نشست خبری مطرح کرد؛

مُهرستان » استاندار فارس گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال، یک هزار و ۵۷۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۲۴ میلیارد تومان در این استان به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ اسماعیل تبادار، چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: این پروژه ها بخش های عمرانی، زیربنایی، تولیدی بخش…

استاندار فارس_دهه فجر

مُهرستان » استاندار فارس گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال، یک هزار و ۵۷۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۲۴ میلیارد تومان در این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ اسماعیل تبادار، چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: این پروژه ها بخش های عمرانی، زیربنایی، تولیدی بخش صنعت و کشاورزی، خدماتی و مسکن شهری و روستایی را شامل می شود.

وی ادامه داد: ۷۹۹ میلیارد تومان از اعتبارات صرف شده دولتی و یک هزار و ۷۲۵ میلیارد تومان نیز تسهیلات سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
او اظهار کرد: همچنین در دهه فجر امسال شاهد آغاز عملیات اجرایی ۵۰ طرح و پروژه در استان با اعتبار ۵۶۲ تومان خواهیم بود.

استاندار فارس ضمن تاکید بر لزوم انتقال فهم و درک درست از انقلاب به نسل امروز نسل های آینده بیان کرد:خصوصا اصحاب رسانه و فعالان این عرصه باید با دقت و ژرف نگری به عنوان سردمداران انتقال فهم درست از انقلاب به تمام نسل ها فعالیت کنند.
تبادار افزود: انقلاب اسلامی بر اساس وحدت جمعی مردم و رهبری کم نظیر و بی نظیر امام راحل اتفاق افتاد و امروز نیز حفظ وحدت، همدلی و اتحادی که انقلاب اسلامی را رقم زد و پرهیز از تفرقه در همه ابعاد ضرورت دارد.

وی یکی از نیازهای اساسی جامعه را نشاط و امید به آینده دانست و گفت: نظام جمهوری اسلامی متعلق به هیچ جریان سیاسی نبوده، نیست و نخواهد بود بلکه این انقلاب متعلق به آحاد مردم است و لازم است که روز به روز در زمینه توسعه وحدت و همدلی بیشتر گام برداریم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا