سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٦٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور جمعی از مسئولین و بانوان؛

مُهرستان » نشست تبیین همایش ملی ریحانه النبی (س) با حضور جمعی از بانوان شهرستان لامرد، اسداللهی فرماندار، علوی امام جمعه موقت، اکبری بخشدار مرکزی و طاهری مشاور امور بانوان فرمانداری مُهر و مسئول کارگروه بانوان این همایش در محل فرمانداری لامرد برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در ابتدای جلسه خانم اکبری بخشدار مرکزی…

مُهرستان » نشست تبیین همایش ملی ریحانه النبی (س) با حضور جمعی از بانوان شهرستان لامرد، اسداللهی فرماندار، علوی امام جمعه موقت، اکبری بخشدار مرکزی و طاهری مشاور امور بانوان فرمانداری مُهر و مسئول کارگروه بانوان این همایش در محل فرمانداری لامرد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در ابتدای جلسه خانم اکبری بخشدار مرکزی لامرد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و خیر مقدم به میمانان جلسه ، از حضور تمامی بانوان در این نشست تشکر نمود و به ارائه گزارشی از برنامه های حوزه بانوان بخشداری لامرد پرداخت.

در این نشست حجت الاسلام علوی امام جمعه موقت لامرد نیز با اشاره به نقش زن در تربیت فرزندان و جامعه سالم گفت: زن می تواند یک خانواده سالم را تحویل جامعه دهد و همانگونه که بانوان در خانه منشاء اثرند در جامعه نیز باید منشاء اثر باشند.

وی گفت: همه پست های مدیریتی نباید متعلق به آقایان باشد بلکه باید سهم زنان در پست های مدیریتی نیز محفوظ بماند.

در ادامه خانم طاهری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان مُهر ضمن تشکر و قدردانی از فرماندار و بخشدار محترم لامرد در خصوص برگزاری این نشست با حضور ایشان افزود : خدمت بانوان محترم شهرستان لامرد رسیدیم تا از همه آنان جهت حضور پررنگ در دومین همایش ملی ریحانه النبی (س) دعوت به عمل آورم .

وی با اشاره به اولین همایش ملی ریحانه النبی (س) در سال گذشته در سالروز میلاد نور دیده پیامبر (ص) حضرت فاطمه الزهرا (س) و نقش تاثیر گذار همه شهرستان ها در برگزاری این همایش بزرگ، از همراهی فرماندار و مسئولین شهرستان لامرد قدردانی نمودند .

مسئول کارگروه بانوان همایش ریحانه در ادامه با اشاره به زمان برگزاری دومین همایش ملی ریحانه النبی (س) در خصوص اهداف و محورهای همایش و موضوعات جایزه ادبی ریحانه، کارگاه های آموزشی، جشن های مردمی و نمایشگاه جانبی توضیحات کاملی را ارائه نمودند.

 طاهری از تربیت یکصد مربی قرآن در سه ماه گذشته که چندین نفر از این مربیان آموزش دیده از شهرستان لامرد بوده اند از دیگر برنامه های مرکز اسلامی فاطمیه شهر مهر بوده است اشاره نمودند و افزودند که این مربیان آمادگی لازم جهت آموزش به همه اقشار و جنسیت ها چه نهاد های دولتی و چه غیردولتی در شهرستان لامرد را نیز دارا می باشند.

مشاور امور بانوان فرماندار مُهر در پایان از تمامی بانوان شهرستان لامرد جهت همکاری و ارائه پیشنهادات خود در خصوص برگزاری همایش و حضور در همایش ملی ریحانه النبی (س) در اسفند ماه سال جاری دعوت بعمل آوردند.

در پایان جلسه فرماندار لامرد نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان به ویژه امام جمعه و مشاور امور بانوان فرمانداری مهر از خدمات و تلاش های شبانه روزی بخشدار مرکزی لامرد سرکار خانم اکبری تشکر کرد و افزود : پشتکار و تلاش های خانم اکبری ما را وا داشت که پست های مدیریتی بیشتری را نیز طبق دستور رییس جمهور محترم به زنان اختصاص دهیم و نگاه ویژه تری را نیز داشته باشیم.

اسداللهی در ادامه از موفقیت سرکار خانم طاهری در استان فارس و ایده ها و برنامه های ایشان از جمله همایش ملی ریحانه النبی (س) تشکر نمودند .

فرماندار لامرد در صحبت های خود به کارهای پارک بانوان و مراکز آموزشی  شهر لامرد نیز اشاره نمودند .

همایش ملی ریحانه النبی_فرمانداری لامرد

همایش ملی ریحانه النبی_فرمانداری لامرد

همایش ملی ریحانه النبی_فرمانداری لامرد

همایش ملی ریحانه النبی_فرمانداری لامردشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا