سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٧١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس اداره بهزیستی مُهر؛

مُهرستان / سید علی موسوی پور » کارگاه آموزشی آماده سازی شغلی مددجویان بهزیستی شهرستان مهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ عبدالله محمدی  ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به شرکت کنندگان در این کارگاه اظهار داشت: یکی از فعالیت های مهم و اصلی سازمان بهزیستی فراهم کردن زمینه‌های استقلال و خودکفایی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی…

مُهرستان / سید علی موسوی پور » کارگاه آموزشی آماده سازی شغلی مددجویان بهزیستی شهرستان مهر برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ عبدالله محمدی  ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به شرکت کنندگان در این کارگاه اظهار داشت: یکی از فعالیت های مهم و اصلی سازمان بهزیستی فراهم کردن زمینه‌های استقلال و خودکفایی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی و در نهایت بازتوانی و توانمند سازی خانواده‌های نیازمند می باشد.

رئیس بهزیستی مهر افزود: کلیه خدماتی که در بهزیستی به افراد نیازمند ارائه می گردد در جهت توانمندسازی افراد تحت پوشش می باشد که بحمدالله طی سالیان اخیر دولت محترم نگاه ویزه ای به این موضوع داشته است و تسهیلات خوبی نیز برای افراد تحت پوشش در نظر گرفته شده است.

وی هدف از اجرای طرح آماده سازی شغلی را ارائه مشاوره ها و اطلاعات کارشناسی به مددجویان اماده کار دانست و افزود؛ در این زمینه ادارات کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای همکاری های خوبی با بهزیستی دارند و امیدواریم روند همکاری ها به خوبی تداوم پیدا کند.

محمدی یکی از سیاست‌های اصلی بهزیستی را آماده سازی شغلی افراد تحت پوشش اعلام و یادآور شد: مراحل توانمندسازی از جسمی به روانی و سپس فرهنگی و اجتماعی و در آخر توانمندسازی اقتصادی خانواده در این حوزه مدنظر است که در این راستا باید همه مددجویان و توانخواهان عزیز در دوره های آموزشی که به این منظور برگزار می گردد حضور به هم رسانند.

در ادامه این کارگاه آموزشی سید علی اکبر علوی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر  گفت: این اداره در سالجاری تمهیدات خوبی برای اشتغالزایی و کار کسب خرد وکلان در دستور کار خود دارد و لازم است متقاضیان محترم جهت برخورداری از تسهیلات در نظر گرفته شده هرچه سرعتر اقدام نمایند.

این مقام مسئول افزود؛ از لحاظ بیکاری ما در حال حاظر تعداد دوهزار نفر بیکار اعم از زن ومرد در سطح شهرستان داریم ودارای رتبه پنجم استانی می باشیم که بطور متوسط نرخ بیکاری در سطح شهرستان ما هشت درصد می باشد.

در ادامه این کارگاه خواجه زاده کارشناس اداره کار و کشاورز کارشناس مرکز فنی وحرفه ای لامرد، موسوی کارشناس توسعه پیشگیری بهزیستی و کوکبی؛ کار افرین و نخبه کشوری مطالب اموزشی را ارائه دادند.

لازم به توضیح است در این کارگاه اموزشی یک روزه تعداد ۳۰ نفر از مددجویان و تسهیلگران بهزیستی آموزش های لازم را فرا گرفته و با شیوه های ارتباط موثر و طرح های کارآفرینی و نیز قانون کار و توانبخشی حرفه ای اشنا شدند.

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهر

بهزیستی مُهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا