سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢١٨٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار عسلویه:

  مُهرستان: با حضور فرماندار مُهر و اعضای کارگروه های دبیرخانه منطقه ای همایش ملی ریحانه النبی در محل فرمانداری عسلویه استان بوشهر ، در خصوص همکاری های فرهنگی منطقه عسلویه در برگزاری هرچه بهتر دومین دوره همایش ، بحث و هم اندیشی صورت گرفت.   به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان مُهر…

 

مُهرستان: با حضور فرماندار مُهر و اعضای کارگروه های دبیرخانه منطقه ای همایش ملی ریحانه النبی در محل فرمانداری عسلویه استان بوشهر ، در خصوص همکاری های فرهنگی منطقه عسلویه در برگزاری هرچه بهتر دومین دوره همایش ، بحث و هم اندیشی صورت گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان مُهر در این نشست صمیمی گفت: همایش ملی ریحانه النبی نشان داد می تواند به عنوان محوری برای نزدیکی و وحدت مذاهب اسلامی در منطقه نقش آفرینی کند.

وی افزود: از برجسته ترین نکات همایش سال گذشته نقش آفرینی اقشار مختلف مردم در برگزاری همایش بود ، مردم از امکانات شخصی خود نظیر منازل و خودرو برای میزبانی شایسته از میهمانان برجسته این همایش استفاده کردند و برای همایش سال جاری نیز تعدادی از شهروندان اعلام آمادگی کرده اند.

سید محمد موسوی ابراز داشت:  همایش ملی ریحانه النبی  به عنوان یک برند فرهنگی – مذهبی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و کار فرهنگی بزرگی است به نام یگانه بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) که در رأس آن شخصیت بزرگی مثل حجت الاسلام موسوی لاری است و لذا برای برگزاری شایسته آن اجماع و هماهنگی همه جانبه و همه مناطق مورد نیاز است.

موسوی گفت: مرزهای سیاسی حوزه های فرهنگی منطقه مُهر و عسلویه را از هم جدا نکرده است و مردم دو منطقه از قدیم الایام قرابت و دوستی نزدیکی باهم داشته اند.

در ادامه فرماندار شهرستان عسلویه با بیان ، گفت: همکاری در برگزاری این برنامه فرهنگی بزرگ که شخصیت بزرگ حجت الاسلام موسوی لاری در رأس آن است و هم در منطقه ای که شخصیت های بزرگ و تأثیرگذاری  از آن برخواسته اند ، توفیق می دانیم.

وی افزود: وصف همایش ریحانه النبی را سال گذشته شنیده بودم اما سعادت حضور نداشتم ؛ در گزارش دوستان آمده بود که سال گذشته از سراسر کشور مدعوینی داشته و نمایندگانی از طرف مراجع عظام و مسئولینی در سطح معاون رئیس جمهور در همایش حضور داشته اند.

عبدالنبی یوسفی خاطرنشان کرد:  قطعاً این همایش می تواند در بحث وحدت و همبستگی و نزدیک تر کردن مناطق مجاور تأثیرگذار باشد و هرآنچه از دست ما بربیاید کوتاهی نخواهیم کرد و تلاش می کنیم تا سهمی در این حرکت بزرگ فرهنگی داشته باشیم.

فرماندار عسلویه در پایان عنوان کرد: امیدواریم استمرار این کار بزرگ فرهنگی ، الگویی برای منطقه باشد و مردم منطقه نیز از برکات آن بهره مند شوند.

 

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبی

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبی

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبی

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبی

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبی

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبی

جلسه هماهنگی در خصوص همایش ملی ریحانه النبیشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا